balicka

Коли зі злочином борються злочином, то в сумі це дає подвійний злочин. Не можливо викорінити фальсифікації, порушення закону безпрєдєлом і хаосом. Бо на виході це лише помножує «безпрєдєл» і частку хаосу на душу населення. Це я про вчорашні події навколо наркологічного диспансеру на Науковій.


Я лише сьогодні переглянула відео Володимира Парасюка. Вчора надходила інформація про не зовсім здорові процеси в диспансері, які для мене сутнісно є сюром. Але не мала змоги відреагувати.

Коротко, хто не в курсі. Вночі патрульні привозять до наркодиспансеру на освідчення голову Жовківської РДА Надію Щур. Була за кермом. В неї патрульні помітили ознаки сп'яніння. В драгер дути відмовилася (чому?) Та тому, що в диспансер є можливість питання вирішити. З драгером не вирішиш. Розрахунок пані Щур був правильним бо результати освідчення "на науковій" - 0.0006 проміле. Тобто як немовля.

Особисто для мене картина зрозуміла. Диспансер має певну репутацію. Багаторічну. Ця репутація зводиться до простого означення: фальшування висновків аналізів. Доказів у мене немає. Це є мої припущення. Але припущення - це не документування порушення закону. А отже з тією клоакою треба щось робити в законній площині. При чому вольовим зусиллям тих, хто при владі.

Але те, що відбулося далі, виходить за всякі рамки закону і моралі і помножує зло. В наркодиспансер приїжджає Володя Парасюк і фактично бере в заручники головного лікаря диспансеру М. Кабанчик. Я не буду тут вдаватися в аналіз її професійних та особистісних якостей. У тій схемі події, яка відбулася, це не важливо. Беремо законну площину. Нардеп з недоторканістю бере фактично в заручники чиновницю (обмежує її свободу пересування) і вимагає в неї написати заяву на звільнення. Це все робиться на підставі припущень. Так, в формальній площині це припущення, навіть якщо ми впевнені в зловживаннях. До того ж звинувачувати людину в злочині мають право лише представники певних інституцій на підставі певних процесуальних дій. Такий закон. Нікуди не подінешся! Не можна боротися з порушенням закону порушенням закону. Бо це «безпрєдєл».

Так от, нардеп обмежує свободу людини в присутності поліцейських. Нонсенс! Там і керівництво патрульної. Максим Підболячний, Андрій Пушкар... Невже ви не розумієте, що стали учасниками «безпрєдєлу»!? Ви, маючи праведну ціль, відкотилися тим самим в «координати Сомалі». На ваших очах чинився моральний тиск на чиновницю із образами і приниженнями. Навіть не будучи поліцейським, притомна людина мала б це припинити. І вимагати законних кроків. Бо це було лінчування без слідства і суду. А ви знімали на телефони.... Антон Пузиревський, ви мабуть підтримаєте такі дії підлеглих, але вдумайтеся в ситуацію. Ви все таки представник закону, а не сомалійських піратів.

Зі слів Ірини Микичак, було офіційно викликано поліцію в диспансер по факту обмеження свободи людини. Я так розумію, що приїхала СОГ, яка теж стояла і психоделічно споглядала за тим беззаконням. То зрозуміло. А що вони можуть зробити, якщо нардеп недоторканий!? Курва мать, два роки після Майдану ті «слуги» лицемірні не спромоглися зняти з себе недоторканість... Бздять щоб їм пір'я не обскубали.

До речі, цей атракціон беззаконня відбувався поки відкривали ситуаційний центр в ГУНП. І "ситуація" в диспансері була патова. І ніяким центром її не вирішиш. Але така ситуація є маркером безсилля поліції.

Загалом вчорашні події показали повний колапс правоохоронної системи в таких ситуаціях. Чого добився Парасюк!? Кабанчик під тиском звільнила двох працівників диспансеру, які відбирали аналізи в Щур. Що це змінить в глобальному масштабі? Правильно! Нічого! Диспансер працюватиме у звичному режимі мухлювання (це мої припущення).

Надія Щур написала заяву на звільнення. Олег Синютка красиво про це написав на ФБ, а ми всі схвально пролайкали. Але ця її заява ніяких наслідків не тягне. Це кусок замащеного чорнилами паперу. Заява просто не буде підписана вищестоячим керівництвом. І не обов'язково Синюткою. Голови РДА координуються з АП, здається.

Втручання активістів - це часом ефективно, а часом ні. Воно свідчить, що не працює правоохоронна система. І потім, ти вже поліцейська чи активіст? Бо якщо почнемо вникати, то зясується, що в диспансері активістів то й не було.... Бо нардепа важко назвати активістом. Він ВЛАДА! яка вчора, в лиці Парасюка, насправді продемонструвала правову безпомічність.

і ще, вже вчора ввечері мені розповіли, що Щур прицільно «пасли» і викликали поліцію. Не буду судити чи це добре, чи зле. Можливо «громадянське стукачество» врятує суспільство.

і ще, патрульні, то правда, що за виявлення п'яних за кермом чиновників на свята вам обіцяли премії?

Це я усе до того, що найщиріші і правильні наміри нівелюють ось такі «віруси», які незнищимі в нашому суспільстві. Поки що, незнищимі .
Для тих, хто не схильний вникати в написане: я не захищаю чиновницю медика, я захищаю ЗАКОННІСТЬ.