litynСьогодні Львівський окружний адміністративний суд задовольнив позов громадського активіста Святослава Літинського до Національної поліції України щодо неналежного розгляду клопотання про притягнення заступника керівника Нацполіції Олександра Фацевича до дисциплінарної відповідальності за невикористання державної мови у службовій діяльності. 

"Постановою суду визнано дії Нацполіції щодо неналежного розгляду мого клопотання неправомірними та зобов'язано повторно розглянути клопотання", - про це написав Святослав Літинський у Фейсбук.

При цьому активіст нагадав обставини цієї справи. "У грудні 2016 року я звернувся до суду щодо неналежного розгляду мого клопотання, оскільки Нацполіція порушила усі допустимі поняття "всебічності, об'єктивності, належності та розгляду по суті", якими має керуватися державний орган при розгляді звернення та наданні відповіді.

Як завше, Нацполіція позов не визнавала, вважала, що відповідь об'єктивна. А наприкінці січня навіть спробувала схитрувати і не визнаючи позов поліція надіслала ще одну відповідь, при цьому доводила в суді, що попередня повністю відповідає законодавству. Вдячний суддям адмінсуду за об'єктивний розгляд справи та відновлення моїх порушених конституційних прав!", - написав мовозахисник.

 

загрузка...