Детальніше...В Україні триває спалах кору – одного з найбільш заразних захворювань, відомих у світі. За 2017 рік зафіксовано 4782 випадки захворювання на кір. Ліків від кору не існує, єдиний надійний метод профілактики захворювання — вакцинація. Про це повідомляють у МОЗ України.

Детальніше...Як захистити себе від недобросовісного забудовника, щоб не втратити кошти при покупці квартири, а при втраті їх повернути? Як безпечно придбати земельну ділянку для будівництва та оформити документи на збудований об’єкт?Про це та інше розповіли старший юрист практики нерухомості Адвокатського об’єднання “Бачинський, Коломієць та партнери” Тетяна Кордіяка та партнер практик земельного права, будівництва та нерухомості, адвокат Андрій Кавчук, пише сайт Асоціації Західноукраїнських Забудовників.

Детальніше...Професійна спілка військовослужбовців-ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО і поліцейських зажадала від силовиків відповідної реакції на інформацію про те, що продукцію «Хортиці» продають в «ДНР-ЛНР». Про це повідомляє ВолиньPost.

Детальніше...Відкриті дані — основна сировина в роботі активіста і невичерпне джерело інформації, що допомагає у протидії корупції. Як правильно ними користуватися?

Детальніше...Панове! Те, що з львівським сміттям щось (вибачте за тавтологію) нечисто, особисто я внутрішньо відчув у той момент, коли в грудні 2016 міський голова і його молода команда нагнали у сесійну залу ЛМР кількасот львівських двірників в оранжевих жакетах, яким, мовляв, депутати «не хочуть дати премію у розмірі мінімалки». Було щиро шкода цих втомлених людей, які за наказом прийшли покричати на депутатів фактично за свої копійки. Саме в цей період щодня на вивезення сміття Львівська міська рада за підписом мера Садового виділяла майже мільйон гривень, пише "Ратуша".

Детальніше...Сьогодні на Грибовицькому полігоні продовжується забір кислих гудронів з озера №1. Мешканці довколишніх сіл, екологи та активісти стурбовані, адже установка, яка працює, виготовлена кустарним способом і мало нагадує високотехнологічне обладнання, придатне для роботи з високотоксичними відходами ІІ класу небезпеки. 

Детальніше...Півтора року минуло з часу Грибовицької трагедії. Що саме змінилося у поводженні з відходами у Львові? Відходи після закриття Грибовицького сміттєзвалища курсували по всій Україні, тепер – по області на сміттєзвалища, жодне з яких не відповідає вимогам екологічної безпеки. А Львівська міська рада (ЛМР) тим часом купила прес для пресування львівських відходів за близько мільйон євро, який знаходиться зараз на вулиці Шевченка, 327, і який досі не знайшов свого призначення. Про це повідомили на сайті організації "Екологія. Право. Людина".

Детальніше...«Наші гроші» знайшли у Єдиному державному реєстрі судових рішень 16 вироків, де фігурує як прокурор новий очільник Державного бюро розслідувань Роман Труба. Перший вирок – за 2011 рік, останній – за 2013.

Детальніше...Несправедлива критика або тролінг – біда сучасного бізнесу. Як вберегтися від стресу та роздратування, провокацій та наклепів і при цьому впевнено рухатися до мети?

Детальніше...Група "Геть московських попів з Галичини" у Фейсбук поширила інструкцію як змінити підлеглість УПЦ МП - опубліковано витяг із посібника «Право віруючих на зміну підлеглості». Зокрема, у публікації описано сім кроків, які допоможуть вірянам у законний спосіб змінити церковну юрисдикцію.

Репліка

Улюблену бабусю, найкращу матусю і кохану дружину вітають син Микола, зять Петро, чоловік Іван...
Влодко Хіцяк

Улюблену бабусю, найкращу матусю і кохану дружину вітають син Микола, зять Петро, чоловік Іван...

Нині закрили програму "Концерт вітань" на львівському ТБ, яка виходила 40 років! В мене є свої спогади про неї. Було це 9 років тому, коли я саме почав працювати регіональним піарником мобільного оператора. Повний енергії, креативу та усвідомлення місії-візії-цінностей, домовився з львівським ТБ про співпрацю. Одним із проектів мав стати телемарафон, присвячений заробітчанам.

1z

vp

vp

Форпост на Facebook