Детальніше...Днями у Янівському лісі поблизу Львова чоловік знайшов алюмінієвий бідон із архівними матеріалами УПА і знахідку передав у музей «Тюрма на Лонцького». Останній документ датований 1951 роком, що свідчить про те, що архіви пролежали у землі 66 років. Серед матеріалів – цінна інформація про діяльність українського підпілля у 1948–1951 роки, збереглось чимало друкованих видань і вперше знайдено дитячий журнал, який видавали у 40-х українські підпільники. Радіо Свобода ознайомилось детальніше з віднайденимы історичними матеріалами.

Детальніше...Сучасна Польща – це показник того, як після більш ніж успішних років правління однієї політсили інша, розуміючи, що повторити економічні результати попередників навряд чи вдастся, починає виїжджати – вочевидь спекулюючи – на інших темах. Врешті-решт, логічно опиняючись у глухому куті.

Детальніше...У Львівській національній галереї мистецтв роблять все для того, щоб стерти з пам’яті ім’я її засновника, щоб не залишилося і спогаду про Бориса Возницького. Так вважає його донька Лариса, а також представники музейного середовища, інтелігенція Львова.

Детальніше...Міська рада одну за одною розриває угоди з приватниками. Активісти і перевізники вважають це незаконним, а комунальна АТП бере роботу конкурентів під контроль.

Силовики нарешті дізнались, що нардепи від БПП заробляють не лише на бюджеті, а й на пасажирській безпеці.

Детальніше...У Києві днями подорожчав проїзд у метро й наземному транспорті: «Слово і Діло» підготувало інфографіку про те, скільки коштує проїзд в обласних центрах країни. Можете скрипіти зубами від заздрощів до дешевизни проїзду в Дніпрі, Миколаєві та Житомирі або полегшено видихати, дивлячись на аналогічні ціни в столиці.

Детальніше...Керівник новоствореного довгоочікуваного департаменту з питань поводження з відходами Іван Рудницький переконаний – якщо складну проблему розумно поділити на дрібніші і почати їх вирішувати, то вдасться подолати її цілком. Саме така життєва позиція не дозволила йому залишатись осторонь проблеми сміття у Львові, яке ще донедавна було у місті повноправним господарем.

Детальніше...У 2006 році нинішній очільник Львівщини Олег Синютка покинув посаду заступника міського голови Івано-Франківська заради запрошення Андрія Садового, – працювати в львівській Ратуші.

Детальніше...У той час, коли мер Андрій Садовий заявляє, що через перерахування 150 мільйонів за вивезення сміття області доведеться скоротити видатки на освіту і медицину, на ЛКП «Львівспецкомунтранс» було втрачено з міської скарбниці близько 200 мільйонів гривень.

Детальніше...Головне управління Нацполіції Львівщини майже сім місяців очолює колишній ректор Валерій Середа. Він справляє враження сучасного керівника, а не представника старої «ментовської» системи. Відкритий до спілкування з пресою, не уникає незручних запитань. А ще у його кабінеті немає портретів Президента та міністра, як це звично було раніше. На запитання, чому так, нічого не пояснює, лише показує на великий портрет Шевченка.

Опитування

Кому ще варто встановити пам’ятник у Львові?

11.6%
8.5%
17%
4.5%
2.6%
1.5%
4.5%
49.7%
Всього голосів: 776

Великі перемовини

vp

Погода

Форпост на Facebook