Детальніше...Адміністративна комісія міськради й надалі штрафує львів’ян за пластикові вікна, двері чи прибудови у будинках, які є пам’ятками архітектури. Мешканці обурюються, тоді як у мерії пропонують звернути увагу на програми співфінансування.

Детальніше...Якщо проїжджати чи проходити вулицею Пасічною, то ззовні Львівський військовий ліцей імені Героїв Крут справляє цілком пристойне враження. Фасади корпусів, які видно з вулиці, відремонтовані і поштукатурені. Відтак здається, що і всередині усе має бути на належному рівні. Адже це престижний, відомий на всю Україну військовий заклад, вихованці якого у майбутньому мають поповнити офіцерські лави українських Збройних сил.

Детальніше...Ані сезону без Карпат у ролі головного ньюзмейкера УПЛ. У Львові звикли епатувати — змінювати тренерів і купувати пачками футболістів, потім їх тусувати, як карти в колоді, заявляти про гучні плани і майбутні продажі. Але цього разу йдеться про справді грандіозний проект — продаж клубу. Інша справа — це безкоштовний трансфер вільного агента чи Карпати продаються за грубі гроші. 

Детальніше...Сашко жив на вулиці. Блукав вулицями у пошуках їжі, шукав її по смітниках.

Детальніше...Іловайський котел – можливо найтрагічніша сторінка в новітній історії України. В середині серпня 2014 року добровольчі батальйони разом з кількома підрозділами Збройних сил України зайняли частину міста Іловайськ на Донеччині. 

Детальніше...Із розмовами про відсутність у сучасній Україні справжньої еліти можна погоджуватися або не погоджуватися. А можна, скажімо, зустріти десь посеред львівських вулиць поета Ігоря Калинця, і всі ці розмови перестануть щось важити. Людина-символ, людина-уособлення, в якої шляхетністю світяться не лише доля і творчість, а й навіть пасмо сивого чуба над посрібленими вусами. Людина, яка сторониться громохкого пафосу, але живе по cовісті й тихим голосом говорить посутні речі, чутні для багатьох. Український поет, дисидент, політв’язень Ігор Калинець розповів, чому почувався щасливим у таборі, чому не писав віршів-«паровозів», якої політичної сили воліє в Україні, хто з українських літераторів міг би претендувати на високе звання Нобелівського лауреата і ще багато цікавого.

Детальніше...Навіть за перспективи отримувати зарплату, розмір якої суттєво перевищує середню в регіоні, жителі Львівщини не поспішають влаштовуватись на заводи, які в останні роки відкривають довгождані іноземні інвестори. Кажуть, далеко не кожен може витримати монотонну роботу на конвеєрі без можливості вийти на перекур чи просто поговорити. Хоча, можливо, є й інші причини, пише виданння Тексти.org.ua

Детальніше...Останнім часом громаду не тільки нашого міста, але й усього району хвилює перспектива існування Миколаївського сміттєзвалища. Це й зрозуміло, адже на його територію завозять відходи не лише з Миколаєва, а й з навколишніх сіл. Про необхідність приймання сміття зі Львова, їх якісний склад, моніторинг кількості, періодичність завезення говорилося багато. З цього приводу думки активістів розділились.

Детальніше...Василь Стус помер у тюремному карцері табору особливого режиму ВС-389/36 (Росія). Це сталося 31 рік тому — 4 вересня 1985 року. Віктор Володимирович Медведчук виступав захисником у процесі над поетом і дисидентом. До цього ще ніхто не оцінював його адвокатську роботу з професійної точки зору, зокрема у розрізі дотримання правил адвокатської етики. 

Детальніше...Світ змінюється, а разом із ним і причини міграції. Якщо раніше, в 90 відсотках випадків, населення з рідних країн виштовхували бідність, переслідування, голод і епідемії, то тепер, у 60 відсотках, його приваблюють можливості розвинених країн. Про це повідомляє Дзеркало тижня.

Репліка

Кажуть, Укрзалізниця збиткова. І я вірю, бо бачу як вони продають квитки
Тарас Стадницький

Кажуть, Укрзалізниця збиткова. І я вірю, бо бачу як вони продають квитки

Шукав чим добратися до обіду зі Львова в Тернопіль. Квитків на сайті Укрзалізниці не було, тому знайшов блаблакар. Зранку блаблакар наламався, рішив на всяк випадок глянути на Укрзалізниці і вуаля - 100 квитків. 100 квитків, Карл, причому на поїзд Львів-Москва.

1z

vp

vp

Форпост на Facebook