Детальніше...Американський бізнесмен та інноватор Ілон Маск готовий безкоштовно розіслати в лікарні світу апарати штучної вентиляції легенів для порятунку тих, у кого важка форма перебігу хвороби COVID-19.

Детальніше...За даними ЦГЗ, станом на 22:00 1 квітня в Україні 794 лабораторно підтверджені ПЛР-дослідженням випадки COVID-19.

Детальніше...Власника приватного підприємства «Рома» та депутата Львівської обласної ради від БПП Романа Демчину підозрюють у податкових махінаціях. Слідчі ДФС вважають його винним в ухилянні від сплати податків на загальну суму понад 3,1 млн грн. Сам Демчина вважає, що розслідування інспіроване його конкурентами по бізнесу і заявляє про готовність заплатити усі податкові борги, якщо такі виявляться. Про це повідомляє Zaxid.net

Детальніше...Жителька села Поступель, що на Волині, поширювала недостовірну інформацію щодо зараження коронавірусом свого односельчанина. 

Детальніше...Український Кабінет міністрів оприлюднив документ, який визначає умови примусового обстеження громадян на коронавірус та їх госпіталізації. Обов'язковій госпіталізації можуть підлягати також і діти.

Детальніше...У Львові дві лабораторії будуть робити ПЛР-тести на COVID-19. Місто отримало 2 тис німецьких наборів реагентів, частину з яких передає в лабораторію Інституту епідеміології та гігієни ЛНМУ ім. Д. Галицького.

Детальніше...В Івано-Франківському обласному перинатальному центрі зафіксували другий випадок смерті від коронавірусу. Про це повідомили на брифінгу в Івано-Франківській обласній державній адміністрації, пише НВ.

Детальніше...Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявляє, що медичним працівникам, які борються з COVID-19, втричі збільшили оклад.

Детальніше...18-річний Володимир Л. з Немирова може вважати себе щасливчиком. Учора, 31 березня, йому провели складну операцію – мікрохірургічну реконструкцію правої кисті на рівні пальців. Точніше, пришили чотири пальці на правій руці, які хлопець травмував під час роботи з болгаркою. І нині лікарі Львівської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги з радістю повідомили: кровотік і фунції пальців повністю відновлені. Рука у хлопця згодом працюватиме так, як до травми. Про це повідомляє Zaxid.net

Детальніше...Попри те, що коронавірус SARS-CoV-2, яким у світі заразилися майже 900 тисяч осіб і більш як 43 тисячі померли, поки мало вивчений, проте чекати від нього мутацій у більш легкі форми – не варто.

Репліка

12 трюїзмів карантинної філософії
Богдан Тихолоз

12 трюїзмів карантинної філософії

Теперішня ситуація, в якій ми всі раптом опинилися, чи радше навіть зависли (спершу написав: завили ;), але ще нє!), стає не так випробуванням для наших тіл (які, здебільшого, наразі аж задобре чуються), як викликом для наших мізків (яким, бідолашним, доводиться докладати неабияких зусиль, щоб не зледащіти).

1z

vp

vp

Форпост на Facebook