Детальніше...У Львові допитали кількох осіб у справі провокатора Павла Хоміва, який звинувачує активістів у тому, що вони закидали його помідорами біля будівлі суду.

Детальніше...Україна переходить на зимовий час в останню неділю жовтня. Тож перевести годинники на одну годину назад потрібно у ніч з 26 на 27 жовтня о 4:00.

Детальніше...19 жовтня у вже вдруге відбудеться відкритий турнір "Кубок Брюхович з дзюдо".

Детальніше...За оцінками експертів, ціна е-квитка у Львові коливатиметься у межах 12-15 грн. Але знову буде трохи змінена схема руху пасажирського транспорту. Мета такого нововведення – можна буде добратися до будь-якої точки Львова максимум з однією пересадкою. Точної дати впровадження е-квитка поки назвати ніхто не береться.

Детальніше...107-річну будівлю банку на розі вул. Гнатюка і проспекту Свободи придбала київська компанія «Лоудстар».

Детальніше...У Львові шукають волонтерів, які зможуть домовитись із парохами церков Львова, Яворівського, Пустомитівського та Золочівського районів про збір коштів для лікування 17- річної Вікторії Кузь.

Детальніше...Верховна Рада ухвалила закон про покарання депутатів за пропуски без поважних причин пленарних засідань або засідань комітетів.
 

Детальніше...У Львівській області зареєстрований випадок захворювання на геморагічну гарячку з нирковим синдромом.

Детальніше...На даху Палацу культури ім. Гната Хоткевича, що на вул. Кушевича, 1 у Львові, хочуть облаштувати відкритий простір.

Детальніше...Це під час брифінгу у Верховній Раді запропонував нардеп Тарас Батенко.

Репліка

15 жовтня - день для осиротілих батьків
Софія Дубик

15 жовтня - день для осиротілих батьків

Щороку 15 жовтня в світі згадуються діти, які відійшли від нас під час вaгiтності (мepтвонароджені) чи після наpoдження.

Logo Radio 882

1z

vp

vp

Форпост на Facebook