Детальніше...Компанія Hideez Group показала перший український гаманець для криптовалюти Hideez Wallet, створений на базі вже розробленого пристрою - "розумного" брелка Hideez Key.

Детальніше...Сьогодні, 18 лютого, «Карпати» провели свій перший офіційний матч у 2018 році.

Детальніше...18 лютого стало відомо, що ЛКП «Левандівка» розіслало попередження мешканцям Білогорщі, які не уклали договір про вивезення сміття з приватним підприємством.

Детальніше...У суботу, 17 лютого, через онкологічне захворювання померла 31-річна львівська журналістка Ірина Венгер.

Детальніше...У середу, 21 лютого, о 14.30 в Апеляційному суді Львівської області відбудеться розгляд справи про порушення ЗУ «Про доступ до публічної інформації» Управлінням освіти міста Львова.

Детальніше...Сьогодні, 18 лютого, у бенкетному залі Львівського коледжу харчової і переробної промисловості (м. Львів, вул. Пулюя, 42) відбудуться «Бойківські  запусти».

Детальніше...У вівторок, 20 лютого, о 19.00 год. у Центрі Шептицького відбудеться захід до четвертої річниці окупації Криму, що включатиме дискусію та відкриття фотовиставки «Доросле кримське дитинство», повідомили в ЛМР. 

Детальніше...У Львові реконструюють старі басейни  «Динамо», що на вулиці Стуса, 4, які роками перебували у несправному технічному стані. Відкрити оновлений водний комплекс планують у 2019 році.

Детальніше...З 17 лютого потяг Київ-Ужгород, який слідує через Львів курсуватиме кожного дня. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Детальніше...У Черкасах вчора, 17 лютого, було зіграно фінальний матч розіграшу Кубку України з волейболу серед чоловічих команд сезону-17/18. 

Репліка

Ми єдина нація у світі, яку історія нічо не вчить
Олег Радик

Ми єдина нація у світі, яку історія нічо не вчить

Ми єдина нація у світі, яку історія нічо не вчить.