Детальніше...Голова Львівської області Максим Козицький заявив, що ситуація в області щодо евакуації українців з Китаю та  епідемії коронавіру є на контролі. Мешканці області можуть не переживати.

Детальніше...На Львівщині у гуртожитку військової частини солдат-контрактник вдарив ножем у живіт колегу, внаслідок чого останній загинув не отримавши допомоги.

Детальніше...20 мільйонів гривень виділять з бюджету розвитку міського бюджету Львова для лікарні швидкої медичної допомоги, що на вулиці Миколайчука, 9.

Детальніше...Українка Анастасія Зінченко, яка перебуває в китайському місті-джерелі коронавірусу Ухань, отримала відмову на евакуацію разом зі своєю собакою.

Детальніше...Автомобіль «Шкода Фабія», яким було скоєно наїзд на жінку, правоохоронці виявили на станції технічного обслуговування поблизу Львова, куди його відігнав водій щоб приховати технічні пошкодження, отримані внаслідок ДТП. 

Детальніше...До Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи, що у Винниках, прийшли місцеві мешканці і забарикадували в’їзди та виїзди з території медустанови.

Детальніше...19-21 лютого у Львівському ліцеї імені Героїв Крут вперше відбувається Всеукраїнський турнір-меморіал з волейболу пам’яті Героя України Устима Голоднюка серед ліцеїстів військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Детальніше...У 2019 році львівські патрульні винесли 3511 постанов за куріння у невстановлених місцях.

Детальніше...Депутат з Слуги народу Максим Бужанський відмовився вшанувати пам’ять загиблих учасників Революції гідності хвилиною мовчання у Верховній Раді, пише НВ.

Детальніше...Від початку роботи Верховної Ради 9-го скликання 158 народних депутатів одержали компенсацію за проживання у столиці в розмірі близько 5,81 млн грн.

Репліка

"Витирає синові слину з губ і сідає далі": про непереборну силу волі, яка рухає світ
Радко Мокрик

"Витирає синові слину з губ і сідає далі": про непереборну силу волі, яка рухає світ

Бувають сцени, котрі заворожують... Кожного дня на празькому шаховому фестивалі повторюється одна й таж сцена. Перед туром в ігровий зал заходить батько і син. Батькові років за 50, на коротко пострижений чоловік подекуди з сивиною. Широкоплечий, міцні руки.

Logo Radio 882

1z

vp

vp

Форпост на Facebook