Детальніше...Вперше в історії підрозділ з країни не НАТО пройшов сертифікацію як підрозділ SOF і має право залучатися в Сили швидкого реагування НАТО (англ. – NATO Response Force, скороч. – NRF).

Детальніше...На Львівщині та Волині у заправках ОККО продають ліцензований продукт Григорія Лепса, а саме диски з його піснями.

Детальніше...У неділю, 23 червня, в селах Родатичі та Новосілки виявили потопельників.

Детальніше...Стіна будинку на вулиці Князя Романа, 26 може впасти прямо на зупинку громалського транспорту.

Детальніше...Личаківський райсуд Львова визнав незаконним звільнення Ігоря Ковальчука з посади завідувача акушерсько-фізіологічного відділення Львівського перинатального центру. Перинатальний центр має поновити медика на старій посаді, виплатити йому більш як річний заробіток та додаткові 50 тис. грн моральної компенсації.

Детальніше...У Бориславське відділення поліції 23 червня надійшло повідомлення про те, що близько 23.40 у центральній частині міста відбулась дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої постраждали люди.

Детальніше...Володимир Парасюк, а також інший нардеп Аркадій Корнацький, збиралися балотуватися до парламенту по мажоритарних округах.

Детальніше...23 червня збройні формування Російської Федерації 34 рази порушили режим припинення вогню.

Детальніше...У польському прикордонному місті відбулась багатолюдна хода до українського військового цвинтаря у селі Пикуличі. Там у 1918–1921 роках розташовувався табір для військовополонених Української Галицької армії (УГА), вояків армії Української Народної Республіки (УНР).

Детальніше...Державне підприємство «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» успішно завершило льотні випробування навчально-бойового літака МіГ-29УБ після ремонту на підприємстві.

Репліка

В кого можна вимагати моральну компенсацію за розчарування під час цих виборів?
Віка Балицька

В кого можна вимагати моральну компенсацію за розчарування під час цих виборів?

В кого можна вимагати моральну компенсацію за глибоке розчарування під час цих виборів?

1z

vp

vp

Форпост на Facebook