Детальніше...Голову громадської ради при Головному управлінні ДФС у Львівській області Віктора Горбача відсторонили від обов’язків. Т.в.о керівника Громадської ради призначено Михайла Коропецького. Про це Форпосту повідомила голова громадської організації «Варта 700» Наталія Шелестак.

Детальніше...Сьогодні, 21 лютого, у приміщенні Західного регіонального управління Держприкордонслужби у Львові відбулась зустріч, на якій обговорювався план боротьби із незаконним волонтерством на держкордоні.

Детальніше...Сьогодні, 21 лютого, уряд прийняв постанову „Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей”.

Цього року у Львові буде оголошено ще два архітектурні конкурси – на міський архів та спортивний комплекс на Сихові. Про це розповів головний архітектор міста Юліан Чаплінський, інформує прес-служба мерії.

Детальніше...Верховна Рада прийняла за основу проект Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (реєстр. № 5697 від 23.01.2017). За документ проголосували 261 народний депутат.

Детальніше...Сьогодні, 21 лютого, відбулась робоча зустріч начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області генерала поліції третього рангу Валерія Середи та керівника Львівського представництва ОБСЄ в Україні Георгіоса Каллініса.

Відділ організації діяльності в сфері запобігання та протидії корупції встановив факт неподання декларацій працівником Національної поліції у Львівській області. З’ясовано, що заступник начальника Сокальського відділення поліції – начальник слідчого відділення Червоноградського відділу поліції, будучи звільненим із служби в жовтні 2016 року, умисно не подав щорічну декларацію за 2015 рік, яку необхідно було подати до 30 жовтня 2016 року.

Детальніше...Працівники КП «Адміністративно-технічне управління» продовжують демонтувати незаконно розміщені рекламні конструкції «Яндекс.Таксі». Як розповіли в управлінні, вказаний розповсюджувач реклами і надалі розміщує такі конструкції, попри їх демонтажі. А відтак, засмічує візуальний простір міста, розміщуючи такі конструкції на електроопорах, дорожніх знаках, світлофорних об’єктах, інженерних спорудах та будівлях міста, зазначають у прес-службі мерії.

Детальніше...Учора, 20 лютого, у Львівській міській раді відбулися громадські слухання щодо обрання нового керівника Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької, яке ініціював колектив. Із семи претендентів на крісло директора участь у заході взяли п’ятеро. Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Детальніше...Ігор (Ян) Ігнатович відвідає Львів з нагоди прем’єри стрічки «Гіркі жнива» – першої англомовної художньої стрічки, в основу якої лягли трагічні події в Україні початку ХХ століття – Голодомор 1932-33 років.