Multithumb found errors on this page:

Unsupported image type images/813336.jpg image/x-ms-bmp
Unsupported image type images/813336.jpg image/x-ms-bmp

Детальніше...26 квітня о 15.00 у 58 Будинку офіцерів (м. Львів, вул. Театральна,22) відбудеться відкриття виставки сучасного батального живопису та документальної фотографії, присвячених подіям українсько-російської війни.

Детальніше...Упродовж останніх вихідних працівники Львівської митниці ДФС запобігли двом випадкам незаконного ввезення на митну територію Україну понад 6 тис. одиниць  різного одягу вартістю більш ніж півмільйона гривень, повідомляють у ДФС.

Детальніше...Серед усієї кількості безробітних, які перебувають на обліку у службі зайнятості Львівщини - 58,4% жінки, пише Depo.Львів.

Детальніше...Відразу шість тендерів протягом двох днів на загальну суму понад 4 мільйони 660 тисяч гривень виграла фірма, яка належить дітям екс-голови Львівської облради Мирослава Сеника, пише Дивись.Інфо.

Детальніше...Національне антикорупційне бюро підозрює радника президента Петра Порошенка, екс-глави Держприкордонслужби Віктора Назаренка у незаконному збагаченні, пише Українська правда.

Детальніше...В підтримку львів'янина Романа Городечного, який зараз перебуває на експедиції на гору Еверест, у рідному Львові організовують похід на українську найвищу "точку" - Говерлу.

Детальніше...У середу, 25 квітня, через планові ремонтні роботи ПАТ «Львівобленерго» знеструмить частину будинків у чотирьох районах Львова, а також у Брюховичах. Про це інофрмує “Львівобленерго”, пише ТРК Львів.

Детальніше...Громадськість села - мешканці, активісти та депутати, не на жарт занепокоєні ситуацією, яка склалась на кар’єрах, орендованих Миколаївською міжгосподарською ШБД №38, ТзОВ "Агробудсервіс" та  ТзОВ "ОНУР".

Детальніше...Усі вже знають історію пана Олега зі Львова, якому терміново потрібна допомога. І от залишилось одне відкрите питання - житло.

Детальніше...У Львівській обласній інфекційній лікарні перебуває 30 пацієнтів, хворих на кір, у яких виявили ускладнення після хвороби. Про це на прес-конференції повідомила головна позаштатна спеціалістка департаменту охорони здоров'я ЛОДА Наталія Тімко, пише Твоє МІсто.

Репліка

Ода Величному Андрію Івановичу на 12-річчя мерства
Роман Онишкевич

Ода Величному Андрію Івановичу на 12-річчя мерства

Діждалися! Сьогодні – 25 квітня – минає уже 12 років, як на львівський трон зійшов свіжий цар. Андрій Іванович Садовий! Небо і земля нині торжествують! Лише вроджена скромність бургомістра не дозволяє йому провести у Львові Марш рівності, під час якого кожен із присутніх мав би рівне з іншим право похвалити мудрість і шляхетність Андрія Івановича. Але ж можна пофантазувати…

1z

vp

vp

Форпост на Facebook