Детальніше...Львівський осередок Національної скаутської організації «Пласт» передав мешканцям міста Вифлеємський вогонь миру, 17 грудня, на площі біля Оперного театру під час відкриття міської ялинки.

Детальніше...Близько півтисячі предметів, речей митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького віднайшов і зібрав протягом кількох десятиліть ієромонах УГКЦ Севастіян Дмитрух. Уся ця унікальна колекція стане експозицією музею Андрея Шептицького, над створенням якого вже працюють у Львові, пише Радіо Свобода.

Детальніше...У Любліні створили сенсорну книгу українською мовою. Вірш польського поета Леопольда Стаффа «Зірка» у перекладі українською мовою підготували Божена Казановська й Анета Дмитрук. Про це пише POLUKR.net з посиланням на Фундацію «Jasne Strony».

Детальніше...Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили групу зловмисників, які займалася незаконним продажем систем для електронного зламування автомобілів. Про це інформують в управління СБУ у Львівській області.

Детальніше...У середу, 20 грудня 2017 року, в головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Драгоманова, 5) відбудеться засідання Міждисциплінарного семінару Modus legendi: “Полілог єдності”. Початок о 10.30 год. Про це пише "Духовна велич Львова".

Детальніше...Львівський гурт став номінантом Американської музичної премії, яка визначає найбільш прогресивних музикантів, що створюють музику для здоров'я, миру та екологічної свідомості.

Детальніше...Інженерна комісія Львівської міської ради погодила виділення 1 млн грн «Львівводоканалу» на закільцювання Магерицького і Золочівського водогонів. Тоді, у разі аварії на золочівській магістральній лінії, не доведеться припиняти водопостачання у Личаківський район Львова.

Детальніше...Письменник Василь Шкляр подарував свою книжку 12-річній Лілі, тато якої рік тому загинув у селі Новозванівка Луганської області.

Детальніше...НДЦ «Рятівна археологічна служба» провела розкопки на території ринку «Вернісаж», що між вулицями Низький Замок, Театральною, Лесі Українки та проспектом Свободи. Площа досліджень склала 30 кв. м, а глибина – приблизно 5 м. Про це пише «Твоє місто».

Детальніше...Львівська міська рада програла суд цирку «Кобзов» щодо заборони пересувних цирків у місті. Відтак Львівський апеляційний адміністративний суд скасував рішення виконавчого комітету “Про заборону пересувних цирків”. Як йдеться в рішенні суду за 17 жовтня 2017 року, “Продюсерський центр “Гастролі в Україні” “Продюсерський центр “Гастролі в Україні” вважає ухвалу виконкому протиправною, пише «Львівський портал».

Дочірні категорії

Репліка

А скільки днів на рік працює на податки ваше підприємство?
Михайло Чернишев

А скільки днів на рік працює на податки ваше підприємство?

Учора, на свою голову, вирішив в черговий раз проаналізувати структуру витрат (у тому числі податкових) при виробництві та продажу кінцевому споживачу пакетованого молока. Пакет молока виробляється і постачається покупцю ланцюжком підприємств: рослинницька ферма, молочна ферма, молокозавод, дистриб'ютор, роздрібний магазин.

1z

vp

vp

Форпост на Facebook