Детальніше...14 листопада збройні формування Російської Федерації 15 разів порушили режим припинення вогню.

Детальніше...Руслан Трубилко раніше був у миротворцем у Конго.

Детальніше...Сьогодні у Львові урочисто відкрили відреставровану Чорну кам’яницю - колишній житловий будинок на пл. Ринок, 4, у якому нині розташовано Львівський історичний музей.

Детальніше...Центр обліку та нічного перебування бездомних потребує теплого одягу: усіх, хто має змогу, просять приносити речі.

Детальніше...Релігійні обряди для багатьох людей є невіддільною частиною життя. Але більшість з них не знають, які інфекційні небезпеки це може мати.

Детальніше...На трасі біля Золочева трапилась ДТП.

Детальніше...У 25-річної вчительки початкових класів львівської ЗСШ №78, що на вул. Замарстинівській, 132а, лікарі діагностували відкриту форму туберкульозу. У серпні освітянка проходила медогляд, під час якого лікарі не виявили жодних проблем зі здоров’ям. А вже 24 жовтня у неї діагностували захворювання. Запідозрила туберкульоз сімейна лікарка, до якої вчителька звернулася по меддопомогу. Згодом у фтизіатричному диспансері після ретельного обстеження підтвердили: у вчительки відкрита форма туберкульозу.

Детальніше...Народна депутатка від Слуги народу Ганна Скороход неодноразово пропонувала колегам “грошову допомогу”.

Детальніше...Останнім часом у Львові актуальна тема заторів. Про це і поговорили у телепередачі "Великі перемовини" на Першому Західному.

Детальніше...Наступного вівторка, 19 листопада 2019 року, о 16 год. Львівський Фотомузей запрошує усіх охочих до Львівської вілли Грушевських (вул. Івана Франка, 154) на Вечір Галицького кіно. Про це пишуть Фотографії старого Львова.

Репліка

Колись у Львові усі приїжджі повинні були ходити по дорозі і не заступати на тротуари
Павло Маковецький

Колись у Львові усі приїжджі повинні були ходити по дорозі і не заступати на тротуари

Я можу бути неправий, але...Колись, розповідали мені корінні містяни, за діда-прадіда, ві Львові було правило, яке зобов'язувало усіх, хто приїздив до міста, з навколишніх сіл та регіонів (чит. "доїзжєючих") , так званих "рагулів", пропускати через контрольний пункт лише охайно вдягненими, зі знанням кількох мов.

Logo Radio 882

1z

vp

vp

Форпост на Facebook