Детальніше...З нагоди  Дня архітектури України під патронатом обласної державної адміністрації з 29 червня по 1 липня 2018 року на Львівщині відбудеться Фестиваль української архітектури «ВЕЖА», інформує прес-служба ЛОДА.

Детальніше...У Львові на вулиці Науковій з’явилося оголошення-звернення до сусідів.

Детальніше...12 випускників з Львівщини набрали максимальну кількість на балів на ЗНО.

Детальніше...У понеділок, 18 червня, у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт ПАТ «Львівобленерго» знеструмить низку будинків у трьох районах Львова та Рудному.

Детальніше...Сьогодні у Львові розпочнуть акцію голодування під стінами Ратуші проти незаконного будівництва у місті.

Детальніше...Сьогодні на площі Яцека Куроня відбулося урочисте відкриття інформаційної таблиці, присвяченої визначному учаснику польської антикомуністичної опозиції, щирому прихильнику України та польсько-українського порозуміння між людьми і народами Яцеку Куроню, інформує прес-служба ЛМР.

Детальніше...У понеділок, 18 червня, в середній школі №32 на вулиці Гашека відбудеться зустріч з головним архітектором проекту детального плану нового мікрорайону у Львові, пише Daily.Lviv.

Детальніше...Сьогодні, 17 червня, у місті Моршин відбулись урочистості з нагоди відкриття музею Ікони Пресвятої Богородиці. Музей знаходиться у відреставрованому діючому дерев’яному храмі Покрови Божої Матері, повідомили у прес-службі ЛОДА.

Детальніше...Телеканал ZIK заперечує заяви про його продаж лідерові організації «Український вибір» Вікторові Медведчуку, інформує Радіо Свобода.

Детальніше...З метою посилення контролю за якістю обслуговування пасажирів, надання сервісних послуг у регіональній філії «Львівська залізниця» з 12 червня запрацювала комісія з перевірки пасажирських поїздів перед рейсом.

Репліка

Чергове пакращення для "блях" і народу, або жити ну взагалі ващє по-новому
Михайло Катрук

Чергове пакращення для "блях" і народу, або жити ну взагалі ващє по-новому

Отже, законопроекти-рятівники, про які так довго розказували депутати від комітету, а особливо Ніна Пєтровна, нарешті отримали офіційні номери та зареєстровані у ВР - 8487 та 8488. В списку співаторів - представники БПП та Народного Фронту, один "радикал". Це комплекс, де один законопроект ніби-то приводить розмитнення до адекватних умов, а інший - закриває всі лазійки для власників "блях".

1z

vp

vp

Форпост на Facebook