Детальніше...Шевченківський районний суд м. Львова продовжив строк відсторонення від посади начальнику управління житлового господарства ЛМР Юрія Гольця до 18 квітня 2017 року.

Детальніше...На Львівщині будують ведмежий притулок «Домажир», який розташований за 15 км від Львова. Притулок займатиме площу у майже 20 га. 17,5 га лісу Страдчівського навчально-виробничого лісокомбінату та Яворівського ДЛГП «Галсільліс» виділила Львівська облдержадміністрація, ще 3 га надала Домажирівська сільська рада.

Детальніше...25-26 березня Рефентура у справах мігрантів та іммігрантів Львівської Архиєпархії УГКЦ запрошує на нічну прощу до Страдчу, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні відбулася позачергова сесія Самбірської міської ради Львівської області. Серед двох інших нагальних питань було і питання про допомогу Львову позбутися сміттєвої кризи. Про це повідомив кореспондент IA ZIK.

Детальніше...25 березня о 9.45 в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбудеться урочистий ритуал дострокового випуску офіцерів. Про це йдеться на сайті Міноборони.

Детальніше...Вчора у Києві відбувся круглий стіл за участю Водоканалів України, представників Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, органів місцевої влади та профільних асоціацій, під час якого керівники водоканалів звернулися до керівництва держави з вимогою переглянути рішення Уряду від 10 березня 2017 року, яке передбачає скасування Правил приймання стічних вод підприємств у комунальні та відомчі системи каналізації населених пунктів України та затвердити Нормативні акти з вимогами дотримання жорстких екологічних стандартів якості скидів.

Детальніше...1 квітня 2017 року стартує Урядова програма «Доступні ліки». Пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою, повідомляється на сайті МОЗу.

Детальніше...Вікна та двері філії російського “Сбербанку” у Львові  обписали та обклеїли наліпками. Це трапилось сьогодні, 24 березня, близько 14:00 на вул. Чорновола, 2Б. Також декілька наліпок дісталось “Сбербанку” на вул.Городоцькій, 147, проте їх швидко віддерли працівники відділення.

Детальніше...Генпрокурор України Юрій Луценко анонсував розслідування масштабного розкрадання коштів чиновниками під час Євро 2012. 

Детальніше...Учора, 23 березня, на сесії Червоноградської міськради через демарш депутатів фракції «Самопомочі» не було прийняте рішення про затвердження договорів на прийом львівського сміття.