Детальніше...Десь рік тому я знайшов фінансову неполітичну підтримку і ми зробили сайт Форпост. Рівно рік тому вийшла програма Великі перемовини на Першому Західному. Я перестав бути активістом. Бо я маю свої медіа.

Детальніше...Іду на лекцію до вчителів, які викладають зарубіжну літературу. Вітаюся до них українською – половина аудиторії одразу «впадає в ступор» (перший раз таке бачу). Далі тяжче: замість звичного інтерактиву доводиться ледь не лещатами витягати з них відповіді на прості запитання.

Детальніше...Це не з серії «історій». Це просто про мого діда. Це про вшанування і повагу. Мій дідо Йосиф не хотів воювати Ну не був чоловік до війни. Йому б дівок заповажати і щось гарне зшити, бо любив ту справу. Шити вмів.
 
В ОУН не йшов, до совєтів не приставав – жив, одним словом, доки міг і як собі то життя по молодості бачив. Щось хлопцям підшивав, щось якось помагав, а здебільшого ховався. І раптом, в році 44-ому, каже йому мама: «Здавайся, Йосифе, бо або ти здашся, або в мене ще є дочки, і всі підем до Сибіру». З’явився тоді мій дідо на світ божий і пішов на війну. Точніше, погнали його. 

Детальніше...А я можу матюкатись? Чи це не пасує державному чиновнику?

Дзвонить до мене журналістка із захід.нету: «Сьогодні авто Синютки побачили припаркованим в недозволеному місці. Прокоментуйте, будь ласка»

А що коментувати, якщо я не в курсі деталей.? Дзвоню до водія – через якийсь час бере слухавку: «Так і так. Був. Припаркував. Винен. Каюсь. І т д.» Я до нього : «Як ти міг, ай яй яй! Ось поважне видання міського голови зараз напише щось із заголовком «який-Синютка-поганий», а водій : «Так і водій Садового теж там припаркувався. Ми ще привітались. Стояв там хвилин двадцять, потім до нього хтось подзвонив – і той від’їхав геть».

Детальніше...Переступаючи поріг школи, я сподівалась, що в нас буде тихе спокійне шкільне життя. Та не так сталось, як гадалось. У перший же тиждень довелося зіткнутися з безладом у шкільній їдальні.

Детальніше...Давно хотіла написати про стереотипне мислення, бо вважаю його основною проблемою суспільства. Кожен з нас самовільно здався у полон стереотипам. Є загальнолюдські стереотипи, є стереотипи притаманні певним соціальним групам, є особисті стереотипи. Це рамки, яких ми не бачимо, але сліпо та добровільно існуємо в їхніх межах. 

Детальніше...У контексті обструкцій, які вчиняють в українських містах співаку Бабкіну, знову піднялася на поверхню тема етичності заробітків у Росії. Як на мене, тут і обговорювати особливо нічого. Їхати працювати в країну, яка вбиває твоїх краян, - справа гидка і погано пахне. Але навіть сморід має свої відтінки.

Детальніше...Чесно кажучи не переймаюсь дискусіями навколо дивного предмету ХРИСТИЯНСЬКА ЕТИКА. Запитаєте, чому не переймаюсь? Немає приводу турбуватись.

Детальніше...У ніч з 18 на 19 лютого я був на Майдані. Я вже знав про загиблих. Все навколо смерділо димом, горіли барикади, а холод стояв собачий.

Детальніше...Всі ми в тому чи іншому віці, у певний момент свого життя відчували, що таке расова дискримінація, як це відчувати на собі погляди недовіри та зневаги лише через те, що ти ром.

Опитування

З ким із політиків і можновладців ви б хотіли розпити чарку і поспілкуватися про життя?

7.4%
27.5%
0.8%
0.8%
2.4%
8.2%
4.2%
15.7%
5%
3%
1.6%
23.5%
Всього голосів: 502

1z

vp

Форпост на Facebook