Детальніше...Щороку 15 жовтня в світі згадуються діти, які відійшли від нас під час вaгiтності (мepтвонароджені) чи після наpoдження.

Детальніше...Є штука, якою ми себе і Україну вбиваємо ефективніше, аніж кулями - ми навчилися злобно принижувати.Читаю деяких своїх друзів, котрих щиро любила в житті, і просто німію від жаху.

Детальніше..."А давайте купимо маленькі подарунки нашим хлопчикам на День козацтва". Ці бурлєнія щодо привітання хлопців на 14 жовтня уже починаються у батьківських чатах. Такими темпами День українських захисників скоро перетвориться на "чоловіче" свято шкарпеток і пінки для гоління. Як колись стало 23 лютого.

Детальніше...Половина Львова знову стоїть. У Львові знову півмарафон

У Львові марафони з перекриттям вулиць тепер проводять дуже часто і часто приватні компанії в рамках своїх маркетингових планів.

Детальніше...Я ненавиджу легеневу гіпертензію, бо втрачати тих, хто став за такий короткий проміжок часу - рідним, невимовно боляче.

Детальніше...На фото Галина Богданівна. У минулому вчитель з української мови та літератури у вечірній школі. І хоч у це важко повірити, але жінка ще й досі дивує ідеальною культурою мовлення. Із хитрим прищуром, вона мені розповідала, як допомагала своїм учням з математикою: розв'язувала за них на іспиті складні завдання. Та й німецьку Галина знає нівроку.

Детальніше...Питання майбутнього наших дітей. І навіть нас.
Україну хочуть продати!

Детальніше...Мене сьогодні вперше сфотографували в метро. Після поранення я ще тільки вчуся користуватися громадським транспортом і їжджу здебільшого в спокійні години, щоби можна було присісти.

Детальніше...Понеділок.
Ми захопили літак. Взяли пасажирів і екіпаж в заручники. Хочемо мільйон долярів і польоту до Мексики.

Детальніше...Я ніколи не казала про себе «вдова». Але у суспільстві нас так називають. Нас по Україні тисячі... Середній вік «вдів» 31 рік... Ми роками ходили лише у чорному... У нас було і є купа невирішених державою соціальних питань. АЛЕ МИ НІКОЛИ НЕ ХОВАЛИ НАШИХ ОБЛИЧ!!!

Репліка


Євгенія Полікарпова
Де ж тепер зиму прожити?

Де ж тепер зиму прожити?

Logo Radio 882

1z

vp

vp

Форпост на Facebook