Детальніше...Їхала в поїзді з однією викладачкою. Дамі років 30-35, тобто викладацький стаж уже більш-менш є, предмет, який вона викладає студентам я чогось і не спитала. Та це і неважливо.

Детальніше...Наблюдаю забавну розгубленість нікапітулянтів.

Детальніше...Громада в Києві та в багатьох містах дала чіткий меседж, переступити який Президент просто не міг.

Детальніше...Виродок, який вбив Артема Мірошниченка вимагав в суді перекладача з української, бо не розуміє її.

Це ще один, зайвий, доказ - вбивав саме за українську мову. Це цілком свідома позиція. Навіть якісь ідеологічні контури.

Детальніше...Питання не риторичне. Вчитаймося ще раз. Це треба усвідомити.

Детальніше...Вставлю но і я свої п‘ять копійок щодо чергової зрадоньки, яка зараз роздувається в мережі. Істерика в волонтерській тусі - влада вирішила вчергове «нагнути» волонтерів, цього разу наїхавши на волонтерські машинки для потреб АТО. Чесно, а там є зрада ?

Детальніше...Ось і пішов перший сніг, який, як і щороку до цього, для багатьох – вперше. Не в сенсі, що його ніхто не бачив, а в сенсі того, що готовність багатьох до цього явища наближається до рівня “ніколи б не подумав, що піде сніг”.

Детальніше...У церкві перед початком Служби пані з претензіями на шляхетність кричить до прибиральниці:

- Йой! Не переходіть мене з порожнім відром!

Детальніше...Розумію всю умовність історичних паралелей - але дивлячись на російські танці навколо Білорусі і в очікуванні паризької зустрічі - важко утриматися від враження, що дуже вже схожі сценарії і геополітичні актори були в кінці тридцятих.

Детальніше...Шановні львів’яни, з огляду на останні події, які відбуваються на інформаційних просторах Львівщини звертаюся до Вас як новопризначений керівник Львівського УСБУ.

Репліка


Олексій Білошицький
Декілька міфів про зимові шини

Декілька міфів про зимові шини


Роман Онишкевич
Майдан триває

Майдан триває

Logo Radio 882

1z

vp

vp

Форпост на Facebook