Детальніше...Чотири роки, минає з того часу, як через наші голови на Майдані з рук в руки передавали гроби з тілами загиблих. Так. Дні скорботні. Влада спрямовує нас на те щоб ми скорбили, покладали квіти, влаштовує для нас поминальні концерти.  Але в мене виникає запитання: - "Чи таких проявів пам'яті чекає від нас Небесна Сотня та інші полеглі в луганських степах Воїни !?" І приходжу до висновку - ні.

Детальніше...Вечірніх рейсів ми не робимо.

Пенсіонерів на*уй посилаємо.

Їздимо, як хочемо.

Детальніше...Констатуємо поступову смерть інтернет-ЗМІ. Телеканалам рекомендую почати підбирати костюм та черевички на той світ.

Детальніше...Ми єдина нація у світі, яку історія нічо не вчить.

Детальніше...Останніми тижнями розгорілася досить поважна дискусія навколо того, який прапор є нашим – синьо-жовтий чи червоно-чорний. Вона охопила не тільки політичні кола нашої країни, але стала причиною побутових роздумів.

Детальніше...Я з села. Я там народився і ріс... Ну як... Народився я в райцентрі, в роддомі - ми ж не кріпаки, йопт... Та й і ріс я в різних місцях. Не можна сказати шо в селі я ріс, а от поїхав до бабці в місто і там переставав рости. Але щоб вас не заплутувати: Я народився і виріс в селі.

Детальніше...Фейсбук змінив правила!

Детальніше...Ця коротка історія про те, як одне (насправді далеко не одне) українське медіа в гонитві за кліками стає ретранслятором російської пропаганди і піарником проросійських пропагандистів. Знайомтеся - це Телеканал 24.

Детальніше...Дозволю собі кілька слів на тему польсько-українських непорозумінь. Коли поляки вибивали на Цвинтарі Орлят розмаїті надписи o bohaterach, я, тоді молодий та імпульсивний, звісно обурювався. Але в якийсь момент мого обурення мене гарно заспокоїв покійний нині Юрко Охріменко (українець і львів’янин яких ще пошукати треба).

Детальніше...Шановні ґламурні «кісо».Через лічені 50 років вашим нащадкам буде глибоко «нас рать», які у вас були джинси: завужені чи кльош, з дірками чи стразіками. Вони будуть сперечатися якої форми були ваші шоломи, броніки і автомати.

Репліка


о. Юстин Бойко
Про наш прапор

Про наш прапор


Роман Онишкевич
Хто ви такі, поляки?

Хто ви такі, поляки?

Дайджест

21 лютого
Центр громадського моніторингу та досліджень
Успішний бізнес після державної служби

Успішний бізнес після державної служби

16 лютого
Христина Слюсарчук, Ратуша
Флешмоб чи феодальне військо?

Флешмоб чи феодальне військо?

10 лютого
Тетяна ЖИКАЛЯК, Львівська газета "Ратуша"
ОСББ — пастка чи порятунок?

ОСББ — пастка чи порятунок?