Детальніше...Сила впливу серіалів на мозок трохи лякає навіть мене, працівника медіа-сфери. Ну бо ж страшнувато жити в країні, яку так хитає із крайності в крайність. Назло мамі відморозим собі вуха. Але зараз не про те.

Детальніше...Підстав для розпачу нема. Насправді ще не відомо, що ми втратили, а що здобули. Бо як колись сказала мені одна мудра психолог «щасливі люди не розвиваються». Народи теж. У майбутньому ще оцінимо значення цієї ситуації. І можливо ще дякуватимемо долі і тим 73% за саме такий розвиток подій. А сьогодні я бачу кілька важливих концептуальних позитивів. 

Детальніше...Лише з ліні не проголосував за Зеленського. 

Детальніше...Я люблю вулицю Галицьку за її чудову архітектуру, за багату історію.

Детальніше...Чесно: мені теж. 

Трохи.
Так завжди, коли непевно.
Але тільки трохи.

Детальніше...І це правда. Мадяри, відомі в Україні, як угорці, дійсно пропонували поділ України. І не тільки пропонували, але і був план. Така пропозиція звучала у Варшаві не вперше. Однією з них була пропозиція братам Качинським (у 2006 чи 2007), а інша - тодішньому прем'єру Дональду Туску (у 2008). Знаю про це не з газетних статей.

Детальніше...Не можу не написати за випадок дитячої жорстокості, який стався вчора в парку, але ще більше вразила байдужість мами і "нуль" реакції.

Детальніше...Я, Євген Терехов, ветеран АТО, позивний «Титановий Джексон». Воював у складі 20-го БТРО. 

Детальніше...Звідси починався старий Львів і це перший центр Львова, який заклав Князь Лев Данилович.

Детальніше...Не відкрию таємницю ні для кого, що на виборчі дільниці люди йшли працювати в більшості не за покликом сумління, а для того, щоб заробити кілька копійок перед св'ятами.

Репліка


Любомир Футорський
"Умовний Березовець" vs Charlie Hebdo

"Умовний Березовець" vs Charlie Hebdo

1z

vp

vp

Форпост на Facebook