Детальніше...Отже, законопроекти-рятівники, про які так довго розказували депутати від комітету, а особливо Ніна Пєтровна, нарешті отримали офіційні номери та зареєстровані у ВР - 8487 та 8488. В списку співаторів - представники БПП та Народного Фронту, один "радикал". Це комплекс, де один законопроект ніби-то приводить розмитнення до адекватних умов, а інший - закриває всі лазійки для власників "блях".

Детальніше...Вкотре переконуюсь, що чим ближче до Леополіс-джазу (перейменований Альфа-джаз) тим цинічнішою стає львівська мерія. Щоліта, усі посіпаки "сонцесяйного" замість того, щоб працювати, починають танцювати з бубном під російський джаз. З головною метою, провести фестиваль на найвищому рівні і вгодити Фрідману.

Детальніше...4 роки тому, 14 червня 2014 року, 49 українських військових було збито російськими окупантами під час приземлення літака ІЛ-76 в аеропорту «Луганськ». 25-а військово-транспортна авіація. Екіпаж із Запоріжжя. Командир екіпажу, полковник Олександр Білий. 40 десантників 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади та 9 членів екіпажу.

Детальніше...Я нарешті вперше на запрошення місцевого священика відвідав славне село бойківщини – Кривку.

Детальніше...Я з приємністю недавно дізналася, що є школи, де замість традиційних випускних з пафосними сукнями, фантазійними зачісками та вигнутими від наїдків столами, випускники їдуть у мандрівку за кордон. В Італію, в Швецію... або по Україні, або скромно але душевно в Карпати.

Детальніше...Сьогодні, як відомо, обурені мешканці міста Миколаєва та Миколаївського району перекрили міжнародну трасу Київ – Чоп. Вимога одна - заборона вивозу сміття на миколаївське сміттєзвалище зі Львова.

Детальніше...Колись повертаючись з тривалих відряджень з-за кордону, я ледве звикала до продавців в магазинах, що не відповідали на вітання, мовчали на подяку, водіїв, що лускали насіння в вікно, сліди від прогулянок собачників, голосні розмови сусідів пізно ввечері та зранку під вікном, ігнор чиновників, сміття в парках...

Детальніше...Гендерна ідеологія потроху проникла у наше суспільство і  добралась до шкіл. І якщо хтось асоціює слово гендер із рівністю  прав чоловіків та жінок, то він помиляється. Бо основною метою є подолання гетеросексуальності та створення нового типу людини, яка наділена свободою обирати та  втілювати в життя свою сексуальну ідентичність незалежно від біологічноі статі. 

Детальніше...Сьогодні дуже багато людей приходить до священиків у справі порад про духовне життя, але в реальності розпочинають вести філософські або психологічні роздуми про своє життя.

Детальніше...Ну що ж, думаю всім цікаво прочитати пост про те як я зі своєю 14-річною донькою мало не вмерли від страху в тому Єгипті.... Зараз, звичайно, вже я герой, сидячи вдома зі своїми рідним, за чистим столом. Згадую ці пригоди як страшний сон. 

Репліка

1z

vp

vp

Форпост на Facebook