Волонтери Львова просять підтримати громадянина Богдана, який потерпає від штрафів та судів з представниками Львівської митниці.

"Потрібна допомога волонтеру! За власний кошт купив авто і відправив на війну. Сьогодні має великі проблеми (добро у нас, на жаль, не в моді).Завтра він іде на Львівську митницю. Треба підтримати." - закликає на своїй сторінці Світлана Сидоренко.

Як розповів в телефонній розмові сам пан Богдан, три роки тому він перегнав з-за кордону і пожертвував машину для потреб АТО, в одну з дислокованих на Чернігівщині частин, за що тепер, ще й змушений оплачувати штрафи та їздити по судам.

 «Я колись перегнав машину для потреб армії, і давно віддав її, в частину. На митниці мені обіцяли її списати. А нещодавно намагався перетнути кордон (на власній машині), то мене оштрафували на 17 000 грн, бо як виявилось машина далі числиться на мені. Я звісно оплатив штраф, щоб не конфіскували мою машину. А тепер прийшло повідомлення з’явитись завтра в 10 годині на розгляд  до головного управління Львівської митнтці,  щоб оскаржити цей штраф.

По документам машина, яка досі на мені числиться і за яку я змушений сплачувати штраф, давно знищена. Хоч я й показував ці документи від командира частини, та вони мені не вірять, кажуть будь-хто такі папірці показати може», - розповідає пан Богдан свою історію.

«Я міг пригнати машину і віддати, і я це зробив. Купував шкарпетки, футболки. Я то не вважаю великим волонтерством» – скромно зазначив п. Богдан.