Львову передали земельну ділянку у Яворівському районі, площею 12 га, для облаштування нового полігону для складування твердих побутових відходів. Відповідне рішення було прийняти у п’ятницю, 27 січня, у на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій ЛОДА.

Мер Львова Андрій Садовий звернувсь допрем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, який приїхав на засідання комісії, з проханням передати місту одну з трьох земельних ділянок, яку ЛОДА виставила на конкурс для будівництва сміттєпереробних комплексів місту. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Я підтримую ініціативи ЛОДА, які передбачаються для сміттєпереробних комплексів. Якщо була б можливість одну ділянку, площею 12 га, на території «Сірки» передати для Львова, я був би дуже вдячний. Якщо ні, то треба брати участь у конкурсі, який оголосила ЛОДА. Якщо була б нова ділянка, це був би один з варіантів, щоб цю проблему вирішити», - сказав Садовий.

Володимир Гройсман уточнив у голови ЛОДА чи ця ділянка є у державній власності, про яку говорить Андрій Садовий, та доручив голові ЛОДА передати її місту. Згодом місто має звести там сміттєперобний комплекс.

«У мене є пропозиція зняти одну ділянку з конкурсу, ту, яку скаже міський голова, і передати місту. Андрій Садовий має особисто написати листа у ЛОДА і взяти зобов’язання протягом шести місяців побудувати полігон, запустити його в експлуатацію. Якщо вам треба Держкомзем – завтра він буде тут і все погодить», - заявив Гройсман.

загрузка...