8456456454153Для забезпечення надійного збуту молока з товарних господарств і кооперативних доїнь на пасовищі Жидачівського, Стрийського та Миколаївського районів через один канал збуту виробники молока вирішили створити обслуговуючий молочний кооператив. Про це повідомляє Аgravery із посиланням на Львівську аграрну дорадчу службу.

Ініціативна група організувала зустріч, на яку були запрошені виконавчий директор КО «Рівноправність» Ігор Петришин, тренер з кооперації Львівської аграрної дорадчої служби Михайло Вишньовський та голова місцевого СОК «Лисятицький» Орест Мажак.

Під час зустрічі обговорили роботу об’єднання та умови долучення до нього, принципи кооперації та умови  членства в кооперативі, акцентували увагу на труднощах, які треба вирішувати ініціативній групі.

Активна робота зі створення обслуговуючого кооперативу була закріплена прийняттям одноголосного рішенням про створення СОК «Молочний дар».

Нагадаємо, що серед усіх форм громадських об’єднань в аграрній галузі, лише кооператив можна вважати бізнесом. Таке об’єднання повинно ставити собі на меті прибуток своїх членів за рахунок чітко налагоджених бізнес-процесів.

загрузка...