1 zavododonshot 119 липня на позачерговій сесії Львівської міськради депутати підтримали питання про затвердження технічної документації, що стосується земельних ділянок на вулиці Пластовій, 13, - передає 032.ua.

У сесійній залі розгорнулася дискусія про майбутній сміттєпереробний завод, який мають побудувати якраз на вулиці Пластовій, 13.

Фракція “Укроп” в свою чергу заявила, що не голосуватиме за це питання, оскільки вчора, 18 липня у Львові відбулися громадські слухання з приводу будівництва сміттєсортувального заводу у Львові на вул. Пластовій. У слуханнях взяло участь 325 людей, які одностайно - 321 голосом “проти” висловили свою позицію.

Окрім цього, депутати наголосили, що досі не було показано ні громаді, ні депутатському корпусу чіткого плану, стратегії будівництва заводу, не було доведено доцільності його розташування саме на вулиці Пластовій.

Після цього у роботі сесії ЛМР оголосили перерву, повернувшись з якої 33 депутати проголосували “за” відповідне рішення.

Одразу після цієї ухвали, 33 депутати підтримали дотичну до неї - “Про надання ЛМКП “Львівводоканал“ дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Пластовій, 13”.

Згідно з проектом цієї ухвали, ЛМКП “Львівводоканал” планує розширити й модернізувати очисні споруди, за рахунок земель, що не надані у власність або користування, з подальшим їх переведенням до земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Усього є 5 ділянок, загальною орієнтовною площею 18 га.

загрузка...