41 mainМісцевий бюджет Львова отримав 452 мільйони гривень від великого бізнесу. Про це Гал-інфо повідомили в відділі організації роботи Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м.Львові Міжрегіонального головного управління ДФС .

У червні великі підприємства, розташовані в межах Львова наповнили  міську скарбницю на 94 мільйони гривень. За шість місяців 2018 року до місцевого бюджету сплачено 452 млн. гривень. Фактичні надходження від великого бізнесу перевищили прогнозний показник на 24 мільйони гривень. 

Найбільш вагомим джерелом наповнення міського бюджету є податок на доходи фізичних осіб. З початку року представники великого бізнесу сплатили 346 млн. грн. цього податку. Крім того, великі платники перерахували до місцевого бюджету 45 млн. грн. податку на прибуток підприємств, 21 млн. грн. земельного податку, 7 млн. грн. рентної плати за спеціальне використання води та 26 млн. грн. акцизного податку з роздрібного продажу підакцизними товарами.

загрузка...