1 f4c4bd2de492c79765e76729d6b3f09fЛьвівська обласна рада підписала меморандум про початок ремонтних робіт у Львівському геріатричному пансіонаті з Турецьким агентством зі співробітництва та координації (ТІКА). Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

Як поінформував Валентин Харлов,керуючий справами Львівської обласної ради, облрада та програма «ТІКА» спільно розпочали здійснювати реконструкцію двоповерхового приміщення Львівського геріатричного пансіонату (вул. Медової Печери, 71).

«Турецька програма ТІКА інвестує в геріатричний пансіонат маже 12 млн грн, а облрада вже виділила – 4,8 млн грн. Це великий інвестиційний проект, який передбачає повну реконструкцію: заміну вікон, дверей, інженерних мереж, проведення внутрішніх та зовнішніх оздоблювальних робіт, закупівлю ліжок, обладнання тощо. Ми щиро вдячні нашим партнерам за співпрацю!», - розповів Валентин Харлов.

Варто додати, що здати приміщення Львівського геріатричного пансіонату в експлуатацію планують до нового року. Він буде розрахований на 120 місць для осіб похилого віку.

Довідково:

Турецьке агентство зі співробітництва та координації (ТІКА) є державною структурою, підпорядкованою Раді Міністрів Республіки Туреччина, яка відповідає за координацію та надання міжнародної технічної допомоги.

ТІКА співпрацює через 58 координаційних офісів із більш ніж 170 країнами світу та здійснює допомогу з метою розвитку. ТІКА здійснює проекти та програми на території України з 1997 р.

Пріоритетним напрямом для ТІКА в Криму було сприяння інтеграції кримських татар, які повернулись до історичної батьківщини, у культурне, освітнє та економічне життя півострова.

загрузка...