44115345 1812105975583149 4185969667501719552 nПро МАФ на пішохідній доріжці, що заважає мешканцям вулиці Тарнавського, повідомив львів'янин Влад Гапанович на Гарячу лінію міста Львова.

"Вул. Тарнавського, сквер поміж будинками 104а, 106, 106а: розростається МАФ, вже захопили доріжку для пішоходів. На це є дозвіл?" - сказано у дописі.

Мешканці побоюються, що незабаром на цій ділянці можуть збудувати храм.

Як повідомили у адміністрації Галицького району, на дозвіл облаштування даної каплички було накладено вето і наразі МАФ стоїть там не законно.

Також на Гарячій лінії повідомили, що на даний час усі необхідні документи збираються для повторного подання до міськради для прийняття позитивного рішення. Окрім того, райадміністрацією для врегулювання цього питання надіслано лист відповідній церковній установі.

Одна із мешканок п. Юлія додала, що на цьому місці МАФ розташовано вже давно.

"Та халабуда, то трагедія 10-літня! Коли 10 років тому той псевдоотець (подавали запит - церква якою він прикривається дала відповідь, що він позбавлений сану) всунувся на цю галявину, небайдужі зібрали підписи і пройшли всі кола бюрократії. Було видане рішення про незаконність будови і дозвіл на демонтаж. Приїхали комунальники демонтувати і тут почалось! Вискочили парафіяни з лопатами і граблями і почали слати прокльони на комунальників. Львів'яни богобоязнені і релігійні, то ж під натиском оскаженілої віруючої громади відступили і демонтаж припинили. От "віз і нині там", почав розростатись!" - пише жінка.

Мешканці вимагають зносу незаконної споруди та приведення території житлової забудови у належний стан.

"У тому і полягає трагедія, що там і був чудовий майданчик. Там де стоїть споруда, була галявина, де літом відпочивали мами з малюками. На сусідній галявині, де хрест "втикнули" діти бавились у футбол. А ліворуч є облаштований майданчик. Правда тепер дещо занедбаний, бо тепер туди ходити зась, бо діти криками заважають службу божу проводити", -  додає мешканка п. Юлія.

загрузка...