17098Державне підприємство «Львіввугілля» 14 лютого підписало п’ятнадцять договорів з підприємцями на перевезення працівників до роботи на загальну суму 8,9 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro, повідомляють Наші гроші.Львів

Найбільше замовлень отримала 35-річна підприємниця Софія Павлюк − на 3,7 млн грн, менше Наталія Дмитришин – на 3,2 млн грн, інша підприємниця Галина Гук – на 1 млн грн, підприємець Олег Терех – 990 тис. грн.

Софія Павлюк перевозитиме генерального директора, технічного директора, юридичну та енергетичну службу, профспілку та управління якості. Наталія Дмитришин возитиме помічника гендиректора, дирекцію з МТП, економічну службу, бухгалтерію, профспілку та шахту «Степову». Галина Гук перевозитиме охорону, дирекцію з кадрів та інформаційну службу, а Олег Терех – дирекцію з виробництва і спеціалістів охорони праці.

Найдорожче «Львіввугілля» заплатить за перевезення тимчасово виконуючого обов’язки генерального директора Олега Акімова в автомобілі Volkswagen Phaeton 2005 року випуску – 864 тис. грн за рік або 72 тис. грн за кожен місяць.

Троє конкуренток Софія Павлюк, Галина Гук та Наталія Дмитришин завантажили на торги документи з однаковим дефектом друку або сканування. Софія Павлюк змагалася з Галиною Гук в п’яти лотах, з Наталією Дмитришин в одному лоті. Остання конкурувала з Галиною Гук в двох лотах.

Софія Павлюк зареєстрована як підприємниця смт. Брюховичі у вересні минулого року, Галина Гук – в жовтні в с. Волсвин Сокальського району, Наталія Дмитришин – в 2017 році в м. Червоноград. Підприємець Олег Терех зареєстрував свою підприємницьку діяльність в листопаді 2018 року в с. Сілець Сокальського району. Протягом 2018-2019 років підприємці Софія Павлюк, Галина Гук та Олег Терех брали участь лише в поточній закупівлі та підписали лише поточні договори. Наталія Дмитришин протягом цього часу змагалася в минулорічній закупівлі на перевезення працівників «Львіввугілля», уклавши угод на 946 тис. грн.

Олег Терех є братом колишнього директора з постачання ВП «Шахта «Зарічна» ДП «Львіввугілля» Михайла Тереха. Раніше «НГ. Львів» писали, що в листопаді 2014 року він був засуджений за статтею 369-2 КК України (зловживання впливом). Терех пропонував директору та власнику ТОВ ВП «ЗВЗ» свою допомогу у сприянні відвантаження ДП «Львіввугілля» на «ЗВЗ» значної кількості вугілля з усіма необхідними документами. За це Терех просив 34 тис. грн. За вироком його визнали винним і призначили 13,6 тис. грн штрафу.

Нагадаємо, на початку лютого шахтарі знову пікетували Львівську облдержадміністрацію через невиплату зарплати.

Лот

Кого перевозитиме

Автомобіль

Переможець

Сума за 12 місяців, тис. грн

1

Генеральний директор

Volkswagen Phaeton

Софія Павлюк

864

2

Технічний директор

Ford Focus

Софія Павлюк

624

3

Помічник генерального директора

Volkswagen Passat

Наталія Дмитришин

678

4

Дирекція з виробництва

Toyota

Олег Терех

552

5

Дирекція з МТП

Volkswagen Passat

Наталія Дмитришин

789

6

Юридична служба

Nissan Almera

Софія Павлюк

620

7

Економічна служба, бухгалтерія

Opel Vivaro

Наталія Дмитришин

609

8

Енергомеханічна служба

Ford Fiesta

Софія Павлюк

443

9

Охорона праці

Volkswagen

Олег Терех

438

10

Охорона

Volkswagen Multivan

Галина Гук

415

11

Дирекція з кадрів, інформаційна служба

Volkswagen Transporter

Галина Гук

586

12

Незалежна служба

UFP 31105-101

Наталія Дмитришин

573

13

Профспілка

ВАЗ

Софія Павлюк

583

14

Шахта «Степова»

Renault Trafic

Наталія Дмитришин

583

15

Управління якості

Nissan Primastar

Софія Павлюк

555

загрузка...