1 0 ete1mp 97Президент Володимир Зеленський внесе до Верховної Ради проекти законів про винагороду для викривачів корупції.

Про це заявив заступник керівника Офісу президента Руслан Рябошапка, передає президентська пресслужба. Зазначається, що винагорода становитиме до 10% від суми відшкодованих державі збитків або розміру хабара. Про це пише Обозреватель.

Як зазначив Рябошапка, проекти законів, які готуються, регламентують способи і порядок повідомлення про корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення, процедури розгляду таких повідомлень, права і гарантії захисту викривачів, їхніх близьких осіб та інших осіб, які сприяли розкриттю викривачем інформації.

"Викривачі, які повідомляють про масштабні корупційні схеми, які завдають державі значних збитків, будуть заохочені матеріальною винагородою. Крім того, держава гарантуватиме викривачам корупційних злочинів захист від переслідувань за розголошення інформації, відновлення порушених трудових та інших прав, конфіденційність повідомлень про корупцію, а також встановлення відповідальності у випадках переслідування викривачів", – сказав заступник голови ОПУ.

 

загрузка...