1 0 567e45n6s45h734ot 2
Фото ілюстративне
Традиційно "гаряче" львівське дербі було позбавлене глядачів через всеукраїнський карантин.

У першому матчі 23-го туру УПЛ "Львів" розійшовся нічиєю з "Карпатами" - 1:1, пише ТСН.

На 28-й хвилині "Карпати" відкрили рахунк завдяки автоголу Браткова. "Львів" відігрався на 50-й хвилині - Яковеллі зрівняв рахунок ударом головою після асиста Ренана.

Кінець матчу вийшов дуже драматичним. На 87-й хвилині Назарина міг знову вивести "Карпати" вперед, але не реалізував пенальті - його удар потягнув Сарнавський. Воротар "Львову" став сьомим в історії УПЛ, який парирував третій одинадцятиметровий поспіль.

Через хвилину Пасіч був вилучений за фол у своєму штрафному, а "Львів" отримав право й собі пробити пенальті. Проте 11-метровий знову не був реалізований - Кудрик парирував удар Татаркова. Як наслідок, нічия - 1:1.

Цікаво, що "Львів" та "Карпати"  втретє в сезоні розійшлися миром, попередні два матчі завершилися нульовою нічиєю.