109977523 3107174752653309 3472126463622237961 o 1Завдяки перемозі Матвія Шлом'яка збірна Львівщини стала третьою в загальнокомандному заліку чемпіонату України зі стрибків у воду. Про це повідомляє Відділення НОК України у Львівській області.

З 15 до 17 липня у київському  Центр спорту ЛІКО "Ліко" пройшов чемпіонат України зі стрибків у воду серед вікових груп "D" і "Е". Змагалися 55 юних учасників з п'яти областей України та міста Києва.

В підсумку команда Львівщини із 100 балів посіла третє місце у групі "E", поступившись киянам (610) і представникам Дніпропетровщини (130).

Загалом було розіграно 8 комплектів медалей. Єдиний представник Львівщини на цьому чемпіонаті, 8-річний Матвій Шлом'як в перший змагальний день став чемпіоном України у змаганнях хлопців вікової групи "Е" (спортсмени 2011-2013 р.н.), випередивши аж 16 суперників.

Ця перемога дозволила збірній Львівщини замкнути призову трійку у загальнокомандному заліку у групі "Е". А у загальнокомандному заліку на чемпіонаті України впевнену перемогу здобули кияни - в обох вікових групах.

Додамо, що це були перші змагання зі стрибків у воду в Україні, які були проведені після корона-паузи.