serviceCoffinНа Львівщині у с. Коропуж, Городоцького р-ну настоятель храму УГКЦ відмовився відспівувати померлого та не пустив до церкви похоронну процесію, повідомляє донька померлого чоловіка у спільноті "Варта 1".

"Доброго дня усім, хочу поділитись своїм горем. Вчора я похоронила свого батька, який проживав в с. Коропуж, Городоцький р.н Львівська обл, але є в нас такий отець,який на парастасі сказав шо мій батько не ходив в церкву, значитить його в церкву не можна нести, а закопати як скотину, а перед смертю відмовив в сповіді, більше того в церкву він пустив, але вимаганав 700 гривень собі, 200 дякону, якою є його дружина(сімейний бізнес). Якшо ми не дамо гроші то він похорон припине, і на цвинтар не піде. Сказав жалійтесь де хочете він нікого не боїться, і нагло зі своєю попадьою сміявся, а звати його Громик Іван.

Має парафію ще с. Хишевичі він так поводиться з всіма, вже написали люди купу скарг викликали телебачення реакції ноль, ще більше нагліє і тариф росте, такого хама в нас ше не було, воно наживається на чужому горі, і ше отримує не малу зарплату, яку платять люди села", - йдеться у дописі.

загрузка...