illegal cash 4 840x44022 серпня був затриманий службовець СБУ що раніше вже підозрювався у вимаганні, проте довести його провину тоді так і не вдалось.

"Пам'ятаєте СБУшника Ігоря Масика, якого Володимир Парасюк начебто викрав з лісу? Володимир відвіз його тоді в Обласне управління СБУ і передав особисто в руки тодішнього керівника генерала Андрейчука.

Ми ходили в ГПУ на допити, давали свідчення, що цей СБУшник ніяк не міг заспокоїтись, що Жовківське лісове господарство не платить йому щомісячну данину і тому "блукав" в лісі, рахуючи пеньки, щоб сфабрикувати справу проти керівника Жовківського лісгоспу.

Генерал Андрейчук був дуже обурений діями підлеглого, обіцяв розібратись і покарати. Але в кінцевому результаті, капітан СБУ Ігор Масик замість звільнення, отримав підвищення по службі, натомість стосовно Володимира ГПУ відкрила кримінальне провадження за фактом викрадення людини.

Так от, до чого це все. 22 серпня Внутрішня безпека СБУ разом з Військовою прокуратурою затримали того самого Ігоря Масика під час отримування хабаря в розмірі 10 000$.

З власних джерел в СБУ нам стало відомо, що зараз він перебуває в Пустомитівському ІТТ. Суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою або 1 млн. грн. застави. Оскільки, застава не була внесена, громадянин Масик буде переведений в СІЗО.

Львівське обласне управління СБУ всіляко намагається не надати розголосу цій справі. І так само як тоді, так і зараз - прикрити свою людину. 
Але ми звісно скерували вже всі необхідні запити і будемо контролювати перебіг цієї справи.

Про те, що це хабарник ми говорили ще в 2015, спалився на гарячому він тільки зараз. А тепер можемо собі лише увляти, скільки успішних грошових "операцій" було ним проведено за ці 2 роки", - пише помічник народного депутата Володимира Парасюка Ірина Голуб на своїй сторінці у Facebook.

загрузка...