marshrutka3217У Львівській міськраді зареєстрували проект ухвали "Про безкоштовний проїзд учнів м. Львова на автобусних маршрутах загального користування та електротранспорті", повідомив керівник фракції Укроп у ЛМР Ігор Телішевський.

З метою забезпечення соціального захисту малозабезпечених та соціально незахищених верств населення, керуючись ст. ст. 30, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, Законом України “Про автомобільний транспорт“, постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176 “Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту“, міська рада ухвалила:

1. Встановити безкоштовний проїзд учнів на автобусних маршрутах загального користування та електротранспорті м. Львова щоденно з 7:00 до 20:00 год., за винятком вихідних, святкових днів і канікул, який діє за наявності учнівського квитка.

2. Перевізникам, які надають послуги з перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м. Львова, забезпечити безкоштовне перевезення учнів загальноосвітніх шкіл та учнів навчальних закладів, підпорядкованих Львівській обласній раді у м. Львові.

3. Львівському комунальному підприємству “Львівелектротранс“ забезпечити безкоштовний проїзд учнів у електротранспорті без обмежень при наявності учнівського квитка. Відповідальний: директор Львівського комунального підприємства “Львівелектротранс“.

4. Управлінню транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури внести необхідні зміни у діючі договори на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м. Львова. Відповідальний: начальник управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури.

5. Управлінню освіти департаменту гуманітарної політики забезпечити вчасне виготовлення, продовження та видачу учнівських квитків. Відповідальний: начальник управління освіти департаменту гуманітарної політики.

6. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з фінансово-економічних питань.

21268592 1582805751775785 1419423614 n

загрузка...