Форпост

gaz1Через годину планують відновити газопостачання на вул. Зеленій та прилеглих вулицях. Зараз працівники ПАТ «Львівгаз» ліквідовують ситуацію. За словами газовиків, зафіксовано витік газу, тому кільком вулицям припинено газопостачання. Про це повідомили у Личаківській районній адміністрації, інформує прес-служба мерії.

«Поступила інформація про витік газу. Працівники ПАТ «Львівгаз» ще вночі приступили до роботи. Тому зупинено газопостачання вул Зеленої, Водогінної, Левицького. Працівники ПАТ «Львівгаз» за годину планують відновити газопостачання», - розповів Іван Лозинський.

Нагадаємо, як повідомили на «Гарячій лінії» міста, сьогодні зранку, о 5:30 год. на вул. Зеленій, 88 стався порив на магістральній мережі ПАТ «Львівгаз», діаметром 300 мм.

Як повідомили в ЛМКП «Львівтеплоенерго», наразі не працюють 6 котелень.

«До 6 котелень тимчасово припинено подачу газу. Обіцяють о 18.00 год відновити. Зараз не працюють котельні – Тарнавського, Лемика, Свінціцького, Ак. Павлова, Братуня, Ольжича. Наразі 56 будинків без тепла. Як тільки відновлять постачання газу та котельні, ми відновимо подачу тепла мешканцям цих будинків», - розповів головний інженер ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт.

Водночас, у групі «Варта 1» закликають мешканців згаданого району, хто помітив проблему з газом в себе в квартирі, утриматися від використання газу .

«Просимо позакривати в хатах вентелі газу, щоб запобігти нещасним випадкам! Увага: не залишайте дітей у дома самих», - йдеться у повідомленні.