Детальніше...У неділю, 18 березня громада села Тростянець Миколаївського району Львівської області вже вдруге на зборах висловила своє незадоволення щодо будівництва заводу-установки (дробильного, сушильного та помольних відділень) по виготовленню вапнякової борошна, яке використовується для дорожнього будівництва.

Детальніше...20 березня о 16:30 у Львівській центральній міській бібліотеці презентують унікальний подаорунок «Книга для Ліни», яку створила творча лабораторія «Лапудики» до Дня народження Ліни Костенко, що відзначають сьогодні, 19 березня. Про це повідомляє кореспондент Форпосту.

Детальніше...Служба автодоріг за минулий тиждень ліквідувала ями на 37 км доріг Львівської області. За минулий тиждень дорожники Львівщини засипали ям на 37 км доріг. Про це під час апаратної наради повідомив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор, пише Кулемет.

В Україні посада бізнес-омбудсмена існує з 2014 року, а у Львівській області її запровадження ініціював Комітет підприємців Львівщини за підтримки ЛОДА. Працює бізнес-омбудсмен у Львівській області на громадських засадах.

Детальніше...Львівська обласна рада витратить майже 250 тисяч гривень на ремонт електронної системи голосування. Інформація опублікована в системі електронних закупівель Prozorro, пише Гал-інфо.

Детальніше..."БМ Банк", українська дочірня структура російського державного банку "ВТБ", припиняє банківську діяльність без ліквідації юридичної особи. Про таке йдеться у повідомленні на сайті банку з посиланням на рішення акціонера, а саме групи "ВТБ". Про це повідомляє "5 канал".

Детальніше...Завтра, 20 березня, о 18:00 Бібліотека На Мулярській запрошує на "Розповідь про початки Львова" від екскурсовода, краєзнавця та відомого львівського батяра Ваcиля Радковця. 

Детальніше...ПриватБанк закликав користувачів соцмережі Instagramне переходити за сумнівними посиланнями, не реєструватися на невідомих сайтах та не передавати шахраям персональні дані. Про це повідомляє прес-служба банку.

Детальніше...Уже із квітня мешканці Львівщини можуть розпочати вибір лікаря первинної допомоги, із яким зможуть підписати Декларацію. Серед фахівців, із якими можна укласти угоду – сімейний лікар, педіатр або терапевт. Про це повідомяє прес-сужба Львівської ОДА.

Детальніше...Управління охорони історичного середовища ЛМР уклало договір на реставрацію будівлю шпиталю імені митрополита Андрея Шептицького на вулиці Озаркевича, 4. Про це йдеться в матеріалах на Сайті публічних закупівель Prozorro, пише Твоє місто.

Репліка

Пригоріли пампухи – наліпіть вареники
Наталя Балущак

Пригоріли пампухи – наліпіть вареники

Ми постійно нарікаємо. У когось зарплата погана. Когось дружина зраджує. В когось автомобіль не того рівня, про який мріялося. Багатьом просто не подобається погода, влада, фільм, який показують по телевізору, пиво, яке уже давно не пиво, паршивий футбол, ще гірший хокей… Усе не те й усе не так. Але насправді не потрібно бути дипломованим спеціалістом, щоб помітити очевидну закономірність: що більше ти нарікаєш, то гіршою стає реальність довкола.

Дайджест

08 березня
Микола Савельєв, Ратуша
Помилувати ката?!

Помилувати ката?!

01 березня
Міністерство охорони здоров'я
Медична реформа 2018: чого чекати пацієнтам та лікарям

Медична реформа 2018: чого чекати пацієнтам та лікарям

21 лютого
Центр громадського моніторингу та досліджень
Успішний бізнес після державної служби

Успішний бізнес після державної служби

1z

vp

vp

Форпост на Facebook