Детальніше...Завтра, 22 жовтня, в Рясне 1 на території СШ 92 відбудеться Еко Фестиваль за участі зіркових гостей. Під час фестивалю проходитиме благодійний захід. Організатори обіцяють захоплюючі майстер-класи та святковий концерт. Зібрані кошти будуть перераховані на лікування Юрія Бойка.

Детальніше...В неділю 22 жовтня о 13.00 у Львові на площі Галицькій біля Короля Данила та біля Гарнізонного храму Петра і Павла, відбудеться "Недільна волонтерська Збірка НМ".

Детальніше...Спеціалісти відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції провели кризовий моніторинг поверхневих вод в 9 створах та ґрунтів у зоні впливу полігону твердих побутових відходів (ТПВ) ЛКП «Збиранка». Про це повідомили у прес-службі Держекоінспекції у Львівській області. 

Детальніше...Остеосаркома, яку діагностували у 9-річного Назара, виявилася нечутливою до хіміотерапії і зруйнувала йому доволі велику частину стегнової кістки. У таких випадках, як правило, роблять ампутацію. Львівські хірурги-ортопеди провели унікальну операцію і врятували Назарчику і життя, і ногу. Про це пише Олександра Баландюх для Zaxid.net.

Детальніше...16-19 листопада 2017 року відбудеться молодіжний візит TRIPS for ACTION для активних  людей, які займаються розвитком молодіжних ініціатив у Львівській області.

Детальніше...Вчора, на засіданні виконавчого комітету, було затверджено змін до міського бюджету Львова на 2017 рік. Зокрема, виконавчий комітет, за погодження з бюджетною депутатською комісією ЛМР, затвердив виділення коштів двом районним адміністраціям.

Детальніше...У селі Наварія, що на Львівщині, назріває конфлікт між мешканцями та керівництвом Пустомитівського РЕМ. Як розповідають мешканці, впродовж тижня у їхніх будинках постійно відключають електроенергію. При цьому ніхто не попередив ані про те, що будуть вестися ремонтні роботи, ані про те, доки такі відключення триватимуть. Люди скаржаться: електроенергії нема від ранку і іноді до пізньої ночі.

Детальніше...На цікаву імпрезу 23 жовтня в Оперному театрі скликає друзів реабілітаційний центр «Джерело». Квитки на концерт за благодійні внески, бо зібрані кошти дозволять майже півроку допомагати малечі, що так потребує особливого догляду.

Детальніше...Активісти, зоозахисники та небайдужі львів'яни, які виступають проти проти хутряної індустрії та жорстокого поводження з тваринами в цілому, зберуться, щоб провести ходу на знак незгоди зі споживацьким ставленням до природи і до тваринного світу зокрема. Подія відбудеться у Львові, сьогодні, 21 жовтня. Початок о 14:00 біля пам’ятника Івану Франку.

Детальніше...Військова частина А2615, що в Старичах Яворівського району, замовила комплекс для проведення занять з гірської підготовки за 600 тис. грн у ТОВ «Лофт Систем». Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro, пишуть «НГ. Львів».

Опитування

З ким із політиків і можновладців ви б хотіли розпити чарку і поспілкуватися про життя?

7.1%
28.4%
0.7%
0.7%
2.3%
7.5%
3.9%
16.6%
4.5%
3.4%
1.4%
23.4%
Всього голосів: 560

1z

vp

Форпост на Facebook