Детальніше...У суботу, 30 червня, відбудеться закладення першого каменю будівництва ІТ-парку. який розміщуватиметься у квадраті між вулицями Стрийська, Чмоли, Луганською та Козельницька та займатиме площу 10 га. Його вартість – 160 млн доларів, повідомляє Львівський портал.

Детальніше...Чоловіки вирубали дерева на території Національного природного парку "Північне Поділля".

Детальніше...Поширена журналістами інформація щодо нібито епідемії кору у військовій частині на Яворівському полігоні не відповідає дійсності і дискредитує ЗСУ.

Детальніше...В мережі супермаркетів «АТБ-Маркет» продають товари, які не відповідають цінникам.

Детальніше...Небезпечних кліщів, які переносять хворобу Лайма, виявили у трьох львівських парках. 

Детальніше...Україна і Польща створять робочу групу з розробки оптимального рішення для запуску залізничного маршруту сполученням Люблін-Львів.

Детальніше...З дитячого табору в лікарню потрапило шестеро дітей. Причина отруєння встановлюється, передає Ракурс.

Детальніше...Мешканці Бориспільського району обурені проблемою протизаконного засмічення території побутовими відходами зі Львова. На нічному рейді протягом п’ятнадцяти годин активісти спільно з патрульною поліцією району зупиняли вантажівки зі сміттям.

Детальніше...Касаційний господарський суд 20 червня відмовив у задоволенні скарг в.о. начальника філії «Центр управління промисловістю» «Укрзалізниці» Володимира Харлана та ТОВ «Корпорація КРТ» у справі НАБУ про визнання недійсним договору поставки кріплень для «Укрзалізниці» за 152 млн грн. Про це повідомив журналіст «Наших грошей» із зали суду.

Детальніше...Депутати Бродівської районної ради прийняли рішення про призупинення навчально-виховного процесу у Гаї-Смоленській ЗОШ І ступеня.

Репліка

Наявність нардепа Ігора Шурми у парламенті підриває авторитет України
Уляна Супрун

Наявність нардепа Ігора Шурми у парламенті підриває авторитет України

Отримали депутатський запит. Народний депутат з опозиційного блоку Ігор Шурма вважає підривом авторитету України на світовій арені участь української делегації в роботі 71-ї сесії Всесвітньої Асамблеї охорони здоров’я, яку представляла наша команда. Вочевидь, особливо обурило регіонала, що у своїй промові я згадала злочини Росії проти України та вимогу звільнити українських бранців Кремля.

1z

vp

vp

Форпост на Facebook