IMG 7377Львівському обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф передали два новенькі, оснащені всім необхідним обладнанням автомобілі швидкої допомоги, закуплені за кошти обласного бюджету. Вартість такого автомобіля становить майже два мільйони гривень, повідомляє кореспондент Форпосту.

IMG 7366Ще два автомобілі «швидкої» будуть передані центру до кінця цього року. Загалом, за словами голови ЛОДА Олега Синютки, на виклики мешканців Львівщини виїжджатимуть 58 автомобілів, з них 22 – не російського виробництва. Також обласна рада виділила три мільйони гривень на ремонт «швидких».

IMG 7374Водночас, як наголосила директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак, область дістала «важкий спадок» в екстреній допомозі. Також за її словами, зараз є проблема із водіями - відкритими лишаються 60 вакансій водіїв автомобілів швидкої допомоги. 

IMG 7369Голова Львівської ОДА Олег Синютка зазначив, що сьогодні відкриваються тендерні пропозиції на закупівлю техніки та програмного забезпечення для єдиної диспетчерської служби швидкої допомоги на Львівщині. Також керівник області заявив, що не задоволений роботою директора Львівського обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф Володимира Похмурського. Відтак у керівника центру є два виходи – «або покращити свою роботу» або «піти з посади». Відповідне питання буде винесене на розгляд Львівської облради, підсумував Олег Синютка.

 

загрузка...