Проєкти КН РІЕЛ – лідери щорічного рейтингу ЛУН за кількістю запитів від користувачів. Вони потрапили до десятки найпопулярніших в обох містах, у яких будує компанія: в Києві та у Львові. Причому у Львові проєкти від РІЕЛ очолили рейтинг і перемогли з величезним відривом, пише КН РІЕЛ.
На першому місці рейтингу львівських проєктів, про які користувачі порталу ЛУН запитували найчастіше, опинився бестселер серед ЖК – «Містечко Підзамче».
Із цим амбітним проєктом КН РІЕЛ стартувала минулого року, і майже одразу він встиг завоювати популярність серед покупців. Проєкт приваблює не лише зручним місцем розташування (поблизу центру міста) і вдалим плануванням. Це унікальне архітектурне рішення, що прагне в одному житловому просторі поєднати минуле, сьогодення та майбутнє.
На другому місці в рейтингу найпопулярніших ЖК Львова – ще один об’єкт від РІЕЛ: найочікуваніший у західній столиці ЖК Riel City, перша черга якого здається вже незабаром, у другому кварталі цього року.
«Увага покупців до таких амбітних проєктів, як ЖК «Містечко Підзамче» та інші, – це маркер того, яке житло сьогодні затребуване українцями, – вважає президент Корпорації Нерухомості Ростислав Мельник. – Людей дедалі більше цікавлять не просто квадратні метри, а повноцінний самодостатній житловий простір, що враховує всі потреби та задовольняє всі смаки. Людина має почуватися максимально комфортно. Це і продумана до деталей та безпечна прибудинкова територія; і вдале планування квартир та поверхів; і екологічно безпечні матеріали та новітні технології будівництва; і близькість усієї необхідної інфраструктури; і двори, в яких не побачиш авто. Саме тому зростає зацікавленість у житлі комфорт-класу та бізнес-класу, до яких, власне, й належать проєкти-переможці».
На думку Ростислава Мельника, популярність названих ЖК від РІЕЛ є ознакою того, що українці намагаються знайти не лише прийнятні житлові умови: їм потрібне житло з власною концепцією та власною історією. Промовистим доказом є цікавість до ЖК «Містечко Підзамче».
Слова керівника КН РІЕЛ підтверджує статистика. За даними ресурсу ЛУН, минулого року українці демонстрували підвищену зацікавленість житлом комфорт-класу (таких запитів по Києву та Львову було понад 50%) і бізнес-класу (приблизно чверть усіх запитів). Тоді як житло економкласу питають щоразу менше. В 2020-му лише близько 10% усіх запитів по Києву та Львову стосувалися саме його.
Тобто суспільний запит на якісний і унікальний житловий простір уже остаточно формується, як і добрий смак у виборі гарного та гідного житла. І КН РІЕЛ у цьому формуванні бере безпосередню участь.
«Ми будуємо новий Львів – із його стародавньою історією та яскравим сьогоденням. Новий сучасний житловий простір від КН РІЕЛ змінює орієнтири в місті, – пояснює Ростислав Мельник. – Чи знаєте ви, що, наприклад, у львів’ян уже з’явився такий сталий вислів: «Поїхав на Америку!»? Він про те, що маршрут пролягатиме повз наш ЖК «Америка». Тобто орієнтиром стають нові об’єкти нового обличчя міста, до будівництва яких долучилася наша компанія. Це тішить!».