Детальніше...Інформаційна гойдалка: ура, ми тіснимо орків – біда, нас підтискають; захід нам допомагає – захід не хоче закрити наше небо; тощо. Не захоплюємося першим, не депресуємо від другого. І те, і те – виснажує, тому не впадаємо ані в ейфорію, ані в депресію.

Детальніше...Побачила вчора у фейсбуці кілька репостів отакого тексту: "Допомагаєш — мовчи, і роби це тихенько без пафосу" і ремарки на кштал: "Безліч людей допомагають і не виставляють жодного фото... повага їм".

Детальніше...Казала мені мама: "Оксана, перше, ніж щось ляпнути, подумай!"

*** 
У вільний від роботи на нашу Перемогу час я вирушаю на своє сафарі. Ну, і на закупи попри то, бо війна війною, а чоловік їсти хоче.

Детальніше...Забіг на капучіно на Рогатинців у «Млинцях». Одному з небагатьох кафе, яке трохи працює. Власник - турок Бобо, який зробив знижки на час війни. І попереджає завсігдатаїв, що якщо гроші проблєма - то це не проблєма. Нікуди не поїде. Вірить в українців.

Детальніше...Огрядний чоловік нервово тицькав картку в термінал, тремтячими від злості пальцями-сосисками набирав код, картка не спрацьовувала, мудра машинка її тупо випльовувала. В крутому лексусі розмальована дружина чи коханка (ситуації це аж ніяк не міняє) капризно-втомленим голосом тягнула: - Ну, чьо там, Жень? Чьо, нє берет і здєсь? Может у ніх сбой в сістємє? Паєдєм другую паіщєм. Я счаз набєру в навігатарє, - і почала тицькати в телефон вульгарними довгими пазурями, розмальованими в фіолет. - Малчі, дура, бля, зає..ла уже! Какой в жопу сбой! Трєтья заправка, да слєдующей нє датянєм, бля, бак пустой, бля! Да жрі, жрі, сука! - то вже до терміналу. Далі не знаю чим скінчилося, бо чоловік заправив машину і під зазрісним поглядом пазуристої дури ми виїхали з заправки.

Детальніше...Людоньки добрі. Хочу вам сказати, що ви всі прекрасні. Хочу вас попросити про таке: ця війна не закінчиться ні через тиждень, ні, можливо, й не через місяць. Нам потрібно ощадити ресурси. Емоційні. Нам потрібно трошки зчерствіти, роблячи добро без зайвих емоцій. Буде ще багато жертв, бо то війна і ми не залишимо її нашим дітям.

Детальніше...Отже, друзі! Почуйте мене, будь ласка. Давайте, видихнемо!
Знаю, розумію, що всі хочуть допомогти. Знаю, що всім все треба і нічого не вистачає. Знаю, що ви готові стукати у всі двері і обривати телефони всім, хто має хоч якесь відношення до волонтерства. Але, будь ласка. СТОП.

Детальніше...Дати на армію гривню, вбити окупанта, якісно відпрацювати на роботі зміну, допомогти подолати паніку знайомим, плести захисну сітку, служити в теробороні, розкрити очі іноземцю на війну…

Детальніше...Морок невизначеності впав. Те, що ви знали вісім років, тепер побачив весь світ. Завдяки вашій мужності, самовідданості і професіоналізму було зламано плани ворога, який усі ці роки вів підлу війну, ховаючись за жінками і дітьми.

Детальніше...Список тих, хто вже покинув країну з «поважних причин», а насправді боячись за власну шкуру, вражає! Ті, хто мав би стояти пліч-о-пліч зі своєю країною та її громадянами — збирають валізи та тікають як миші.

Репліка


Олег Рудницький
Стосовно встановлення РРО

Стосовно встановлення РРО


Ольга Артюхова, керівник відділу маркетингу в “Regno”
COVID-19 і маркетинг

COVID-19 і маркетинг


Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ
Для всіх – Христос раждається! Усі славімо Його!

Для всіх – Христос раждається! Усі славімо Його!


Тамара Павлечко
Про Різдво та Новий Рік

Про Різдво та Новий Рік

Дайджест

23 березня
Юридична компанія "Дорожній адвокат"
Ваші дії при ДТП: детальна інструкція

Ваші дії при ДТП: детальна інструкція

08 березня
Книга пам’яті полеглих за Україну
17 жінок-воїнів, які віддали життя за Україну

17 жінок-воїнів, які віддали життя за Україну

28 лютого
Тетяна Мороз, Армія Інформ
Бойові втрати лютого 2021: імена і фото загиблих

Бойові втрати лютого 2021: імена і фото загиблих

Форпост на Facebook