Справа кружляє навколо державного підприємства «Мостиське військове Лісництво», яке я очолюю згідно Наказу Державного секретаря Miністерства оборони України від 04.07.2019 р. №З7-ДП, відповідно до якого мене, призначено на посаду директора вказаного підприєства та укладено Контракт з 04.07.2019 року до 03.07.2024 року.
Не так давно проти мене особисто та благодійного фонду «Мрії збуваються», який я очолюю, розпочалась брудна інформаційна кампанія. Ініціатори діють у класичних «совкових» традиціях: строчать кляузи і цинічно оббріхують. Я довго спостерігав, щоб зрозуміти: це корисні ідіоти, чи російська агентура? Кому це вигідно? І відповідь вже маю.