Детальніше...Поки ворог активно наступає на півночі Харківщини, а ЗСУ тримають оборону, деякі народні депутати дискредитують українське військове командування. Останній приклад – скандал у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Сагайдачного.

Детальніше...20-річчя справи «Буддизайну» та «Новобуддизайну». Найбільшого та найживучішого земельного дерибану у Брюховичах. Афера, яка одночасно і паст контініус і презент контініус. Триваюче злодійство, якому більше років, аніж мерству Садового.

Детальніше...Обливаний понеділок — це традиція, яку львів'яни дуже любили. І на рівні міста ми з великим задоволенням її підтримували. Вперше зону для водних ігор та обливання на площі Ринок облаштували 10 років тому. Якщо пригадуєте, то в цьому дійстві активну участь брав і мер міста.

Детальніше...Пост про обіцяну секс-вечірку. А ще цей пост про Порядну галицьку вечірку, яка мала без пригод відбутися в грудні минулого року на Львівщині в Бартатові. Про це вийшли матеріали в ЗМІ кілька днів тому. Дочитавши до кінця, якщо дочитаєте, про мою пригоду на секс-вечірці, прокоментуйте, будь ласка, як вам то все прочитане, що відбувається на святій Галичині.

Детальніше...Цей політичний тиждень був позначений сесійними бойовими діями обласної ради. Адже цілий майор ТРО депутат Ганущин брав звикле активну участь. Особливо щодо програми «Безпечна Львівщина», через яку здійснюється підтримка ЗСУ.

Детальніше...Поки Львівська міська рада «стратегує» де ж поставити кому в цьому непростому виборі, декілька аргументів від мене - чому завтра депутати Львівської обласної ради повинні прийти на сесію і проголосувати «ЗА» прийняття з державної власності цілісних майнових комплексів професійної (професійно-технічної) освіти в обласну комунальну власність.

Детальніше...Питання, зрозуміло, риторичне. Тому що міністр освіти навіть після обґрунтованих пояснень та аргументів експертів міжнародного рівня виявився не здатним зрозуміти, що просувати, презентувати та підтримувати українську культуру всередині держави та в  світі не можуть металурги, економісти, машиністи, гірняки і т. д., натомість, цим повинні займатися фахівці, які є знавцями менеджменту саме у галузі мистецтва та культури.

Детальніше...Колись сказав, що великий "внесок" у поразку Порошенка зробили дебіли, котрі місце при його дупі шанували більше, ніж здоровий глузд. Тоді дехто на мене образився, але я своєї думки не змінив.

Детальніше...Сьогодні з другої спроби було демонтовано «скорбящую іхмать» в селі Криве, Радехівщина.

Детальніше...Шановні львів'яни, не подумайте нарікати на неприбране від снігу місто! Це було б вкрай несправедливо до нашого дорогого мера, котрий сьогодні прибув до Вашингтона, очевидно, вирішувати справи вселенського масштабу.

Репліка

Дайджест

23 березня
Юридична компанія "Дорожній адвокат"
Ваші дії при ДТП: детальна інструкція

Ваші дії при ДТП: детальна інструкція

08 березня
Книга пам’яті полеглих за Україну
17 жінок-воїнів, які віддали життя за Україну

17 жінок-воїнів, які віддали життя за Україну

28 лютого
Тетяна Мороз, Армія Інформ
Бойові втрати лютого 2021: імена і фото загиблих

Бойові втрати лютого 2021: імена і фото загиблих

Погода

Погода

Форпост на Facebook