Детальніше...Поки Львівська міська рада «стратегує» де ж поставити кому в цьому непростому виборі, декілька аргументів від мене - чому завтра депутати Львівської обласної ради повинні прийти на сесію і проголосувати «ЗА» прийняття з державної власності цілісних майнових комплексів професійної (професійно-технічної) освіти в обласну комунальну власність.

Детальніше...Питання, зрозуміло, риторичне. Тому що міністр освіти навіть після обґрунтованих пояснень та аргументів експертів міжнародного рівня виявився не здатним зрозуміти, що просувати, презентувати та підтримувати українську культуру всередині держави та в  світі не можуть металурги, економісти, машиністи, гірняки і т. д., натомість, цим повинні займатися фахівці, які є знавцями менеджменту саме у галузі мистецтва та культури.

Детальніше...Колись сказав, що великий "внесок" у поразку Порошенка зробили дебіли, котрі місце при його дупі шанували більше, ніж здоровий глузд. Тоді дехто на мене образився, але я своєї думки не змінив.

Детальніше...Сьогодні з другої спроби було демонтовано «скорбящую іхмать» в селі Криве, Радехівщина.

Детальніше...Шановні львів'яни, не подумайте нарікати на неприбране від снігу місто! Це було б вкрай несправедливо до нашого дорогого мера, котрий сьогодні прибув до Вашингтона, очевидно, вирішувати справи вселенського масштабу.

Детальніше...У 2022 році, розуміючи важливість діяльності волонтерів та благодійних організацій, враховуючи рівень гуманітарних викликів, Кабінет Міністрів України прийняв низку невідкладних заходів для спрощення бюрократичних процесів у сфері ввезення та надання гуманітарної допомоги. Одним із таких важливих рішень було надання можливості виїзду за межі України волонтерам та громадянам призовного віку, які займались перевезенням гуманітарної допомоги. Це забезпечило ввезення на територію нашої держави мільйонів тонн гуманітарних вантажів, що стало однією з ключових передумов стійкості України в боротьбі з окупантами.

Детальніше...Можна роками розповідати про впровадження е-квитка у Львові, взяти майже 7 мільйонів євро кредитних коштів, які потім людям, які живуть у місті, доведеться ще й віддавати, і досі не зробити цього. А можна залучити приватного інвестора, який запровадить систему безготівкової оплати за проїзд у понад тисячі приміських та міжміських автобусів по всій області і зробить це за рік.

Детальніше...Під час блокади українського кордону польськими перевізниками на сторінках організаторів цієї ганебної акції доводиться читати невдоволені відгуки прихильників ультраправої польської партії “Конфедерація” щодо українців. “Бандерівець нам не брат”, - пишуть вони. “Геть із Польщі”, - звертаються поляки до українців у коментарях, публікуючи відповідні картинки.

Детальніше...Значний резонанс викликав оприлюднений наказ, навіть деякі ЗМІ заявили про його «незаконність». Зважаючи на резонанс та важливість цієї теми, пов'язаної з діяльністю працівників ТЦК та СП, вважаю за доцільне пояснити деталі виконання цього наказу.

Детальніше...Днями написав, що якісь мудрагелики встановили висувні залізні ворота та виставили охорону на дорозі, що веде до Національного парку «Сколівські Бескиди». А ще повішали табличку «Приватна власність. Вхід суворо заборонено».

Репліка

Дайджест

23 березня
Юридична компанія "Дорожній адвокат"
Ваші дії при ДТП: детальна інструкція

Ваші дії при ДТП: детальна інструкція

08 березня
Книга пам’яті полеглих за Україну
17 жінок-воїнів, які віддали життя за Україну

17 жінок-воїнів, які віддали життя за Україну

28 лютого
Тетяна Мороз, Армія Інформ
Бойові втрати лютого 2021: імена і фото загиблих

Бойові втрати лютого 2021: імена і фото загиблих

Погода

Погода

Форпост на Facebook