Детальніше...Остання історія з моєї практики...

Історія без номеру, без назви, історія, яка не має відношення до пацієнтів і медицини, а тільки до наших сусідів та помічника міністра.

Хоча назву я таки напевно придумаю...

«Про те як «доброзичливі» сусіди можуть зачинити клініку, яка працювала у Львові 30 років за 4 дні в турборежимі в період коронавірусу».

Детальніше...Сьогодні львівська команда «ЗА МАЙБУТНЄ» довірила мені високу честь кандидувати від нашої партії на посаду голови Львівської об’єднаної територіальної громади.

Детальніше...Я уже давно спостерігаю таке твердження серед письменників, людей культури, літератури, популярних блогерів та інших публічних людей, які окрім основної професії щей впливають на думку громадськости, подекуди вони й формують правильне чи неправильне підгрунття цієї думки. Стають, так би мовити, рупором, голосом, словом, яке має цінність.

Детальніше...От що мене вражає у наших чиновниках – так це вміння гарно й офіційно уникати від відповідей на незручні питання. Особливо, якщо це стосується марнотратства й халатної роботи.

Детальніше...Цей день в історії - 17 вересня 1899 р. у львівській катедрі св. Юра було висвячено на єпископа о. Романа Шептицького. 2-го лютого 1899 року о. Андрей Шептицький номінований імператором Францом Йосифом І на Станіславівського єпископа. Тільки особистий наказ Папи Лева ХІІІ зобов’язав о. Андрея прийняти цю високу гідність, про що свідчить лист Софії Шептицької до газети краківської «Czas» за 2-ге липня 1899 року.

Детальніше...Нині вшановуємо 90-і роковини масових репресій польської окупаційної влади проти українського населення Галичини (так звана «пацифікація»), що розпочалися в середині вересня 1930 р. та тривали до листопада (проведення виборів до окупаційного парламенту).

Детальніше...

В Україні не існує мовного питання, але є величезне питання культурне.

Детальніше...В соціальних мережах активно поширюють відео без початку та кінця ображеного 21-річного молодика. Мовляв, поліція така-сяка, безпідставно його затримала. Ну опис там на книжку потягне.

Детальніше...Не заздрю зараз Порошенкові. Напевно нині йде до проктолога. Після кожного відвідання Львова президентами України вони завжди не можуть сходити по великій нужді, зализують їм повністю. Так було з кравчуком, кучмою, Ющенком. Єдиний хто уникнув (наполовину, бо і за нього брались), цієї ''гіркої'' чаші, так це янукович і то через те, що ми його вчасно скинули.

Детальніше...Дуже часто, спілкуючись українською із незнайомими російськомовними людьми, відчуваю якусь пересторогу чи навіть зверхність, яка за 5 хвилин змінюється на спокій і слова: «Какой у вас красівий язик. Ви откуда, навєрноє с Западной Украіни? Как-ето кієвлянка? Такіх нє биваєт». А за 15 хвилин вже чую – «Я тожє так хочу».

Репліка


Руслан Горовий
Про перехід

Про перехід

Тексти

Форпост на Facebook