Детальніше...Останні кілька днів спостерігаю за гостросюжетним серіалом: українські правоохоронні органи долають корупцію в Україні: затримання, фотки, обшуки, карти бажань.

Детальніше...2022-й видався вкрай складним і трагічним. Та завдяки нашим воїнам, завдяки всім Героям ми з вами можемо жити далі, планувати та разом працювати для наближення Перемоги.

Детальніше...Тоталітарні режими діють за однаковою схемою – захоплюючи території інших країн, вони завжди починають з захисту своїх національних меншин. 

Детальніше...Останнім часом у суспільстві та в мережі Інтернет інтенсивно поширюються наративи щодо незаконності вручення повісток військовозобов’язаним у громадських місцях та на блокпостах. 

Детальніше...Навіщо давати в ЗМІ інформацію про псевдозамінування?

Детальніше...Приймати в час війни закон, який розколює суспільство і дестабілізує громади — це справжня трагедія.

Детальніше...Інформаційна гойдалка: ура, ми тіснимо орків – біда, нас підтискають; захід нам допомагає – захід не хоче закрити наше небо; тощо. Не захоплюємося першим, не депресуємо від другого. І те, і те – виснажує, тому не впадаємо ані в ейфорію, ані в депресію.

Детальніше...Побачила вчора у фейсбуці кілька репостів отакого тексту: "Допомагаєш — мовчи, і роби це тихенько без пафосу" і ремарки на кштал: "Безліч людей допомагають і не виставляють жодного фото... повага їм".

Репліка


Андрій Садовий
Містобудування без міст

Містобудування без міст

Дайджест

23 березня
Юридична компанія "Дорожній адвокат"
Ваші дії при ДТП: детальна інструкція

Ваші дії при ДТП: детальна інструкція

08 березня
Книга пам’яті полеглих за Україну
17 жінок-воїнів, які віддали життя за Україну

17 жінок-воїнів, які віддали життя за Україну

28 лютого
Тетяна Мороз, Армія Інформ
Бойові втрати лютого 2021: імена і фото загиблих

Бойові втрати лютого 2021: імена і фото загиблих

Форпост на Facebook