Детальніше...Хочеться відлетіти до ирію і ніколи не повертатись у цей відморожений край. Вчора:

23,15 - приїзд сусідів із сіл. Паркування на тротуарі, грюкіт багажників, вивантаження бухих тіл, пасок і розібраних пазлів свиней. Крики: "Христос воскрес!", "Воістину воскрес!", "Забули мамині голубці і бабціні цвіклі!", "Сама дура!" та "Яке пиво? Вже все закрито!"
23,52 - розбитий слоїк самогону вважається поливаним понеділком, а мантелепа, яка його не донесла - безрукою сракою.

Детальніше...Про крематорій. Коротко, але доступно роз’яснюю ситуацію, щоб припинити та попередити будь-які маніпуляції чи непорозуміння на цю тему.

Детальніше...Наші мерці образилися, що в них за спинами ЛОДА робить крок щодо відновлення ДІАЗу - державного історико-архітектурного заповідника. Є навіть чиновники, які звинуватили цю ініціативу (бо поки що це лише ініціатива, перший крочок) у тому, що так намагаються відібрати повноваження в УОІС - управління охорони історичного середовища міста.

Детальніше...Бо коли горить трава, також горять гори сміття попід ліси і в ярах! По всій Львівщині!

Детальніше...Навіяно полюванням на зайців у львівському електротранспорті. Історію впровадження платного паркування у Варшаві в кінці дев'яностих я вперше почув з уст тодішнього президента міста на економічному форумі в Криниці.

Детальніше...Одного прекрасного ранку ти прокинешся і тебе трохи заболить горло, ну трішечки, ти подумаєш - певно через холодну колу, окей- йдемо далі, слабкість-то від погоди, то дощ, то сонце-все логічно, тихеньке покашлювання теж від пилюки та старої ковдри з пір'ям, нюх і смак інколи пропадає якщо застуда...І ти ходитимеш магазинами та вулицями міста, підеш в гості до знайомих, поведеш в дитсадок дитину, випадково по запису відвідаєш спортзал, бо треба схуднути, там кілька разів кашлянеш і вчепишся за тренажер, потім приймеш запрошення на вечірку з закритими ролокасетами, будеш писати пости в фейсбуці який ж лоХдаун цей локдаун,що у тебе бізнеси і дуже ділові зустрічі, івенти та фігнівенти.

Детальніше...За останні дні, в медійному просторі, нашумів один дуже, як на мене, яскравий приклад атаки та цькування на християнинку, викладачку Львівської Політехніки - Ольгу Мер'є, через її погляди і декларування християнських цінностей!

Детальніше...І знову про "Буд/Новобуддизайни" з 19.1 га державного лісу, який БСР незаконно віддала у 2004 році під будівництво спортивно-навчального комплексу.
Суди з фізособами причетними до афери – тривають. Їхні ділянки, які розташовані в лісовій території позаду вокзалу, переважно вже забудовані. І, власне, лише ці ділянки прокуратура відсуджує на користь держави. От якраз свіжі +15 сотих, про які згадується в статті і повернули.

Детальніше...Напруга в мікрорайоні Топольної вже перейшла всі межі. З того, що бачу, планують масові акції, збір підписів. Аби лише не дати розгорнути нові критично важливі ліжко-місця для хворих на коронавірус.

Детальніше...Сьогодні, у переддень початку Великого посту, Церква звершує спогад про вигнання Адама з Раю. Минулого недільного дня через роздуми над євангельським читанням про Страшний Суд ми з вами міркували про завершення історії світу цього, а нині, згадуючи про гріхопадіння наших прабатьків, ми звертаємося до її початків.

Репліка


Назарій Островський
Підтримую Ольгу Мер'є

Підтримую Ольгу Мер'є


Максим Козицький
Постсесійні думки

Постсесійні думки

Форпост на Facebook