Детальніше...Якось так сталось, що в процесі мого налагодження стосунків із собою, почала зустрічати чи відкривати неймовірних Жінок, у котрих також ці стосунки вбиті чи й не народжені взагалі...

Красиві, харизматичні, сексуальні, розумні, веселі, добрі, толкові, вірні, чесні, щирі, сильні.... та ще тисяча епітетів, котрі відкривають просто фантастичних Жінок!!!

Детальніше...Інформаційний простір на західних рубежах України та на території сусідньої Угорщини сьогодні вирує від повідомлень полярно протилежної тональності. Угорські та проугорські мас-медіа та інформаційні війська активно атакують українську владу та спецслужби через рішучі дії оперативних підрозділів СБУ на Закарпатті.

Детальніше...Щиро сподівався, що після виборів суспільство вже не буде свідком популізму та обливання брудом опонентів. На жаль, риторика окремих політиків не змінилась. Тільки лунає вже не заради голосів виборців, а під час торгів за посади, комісії, сфери впливу.

Детальніше...Олександр Ганущин у своєму дописі у соцмережах називає депутатів від ПП «Слуга народу», які пройшли до обласної ради, «гарними хлопцями і дівчатами, які не виправдовують проросійські цінності, знищення економіки і «турбопрофесійність» усієї команди».

Детальніше...Щодня з‘являються нові експерти, які у відео знаходять нові ліки чи способи профілактики чи лікування вірусу...
Ще раз хочу усім повторити - ваш організм знищить вірус за 14 днів, ну можливо в когось за 15 чи 18, але вірус не буде жити у вашому тілі довго.
Так наш організм це досконала машина для знищення вірусів, не всіх звичайно, але більшості.
Я б не вигадував зараз варіанти боротьби з самим вірусом, бо це поки не працює, а сконцентрував увагу на уникнення ускладнень ковіду.

Детальніше...Ви колись бачили консерву, яка розмовляє - Леонід Кравчук в припадку.

Детальніше...Цей допис не про політику, а про відповідальність, взаємоповагу та здоров‘я кожного з нас. Про повагу до лікарів, що рятують наші життя щодня. Про повагу до наших воїнів, які захищають нас та нашу державність у війні з Росією. Врешті-решт про повагу одне до одного.

Детальніше...Як розуміємо, щоб стати депутатом, кількість тих хто за нього голосує - не така вже і важлива. Важлива сума грошей.
Тому. Коли кандидат інвестує в мандат ну там 50, 80, 100 тис $ зі своїх кровних, то він ці гроші звісно що відбити планує (чи є хтось, хто вірить що ні?) А як повезе, то ще й примножити. І до одного місця йому те служіння громаді, бо не громада йому забезпечила місце у владі, а власні гроші. Тому. Вибори мають відбуватись по іншому )) До бані бюлетні! 

Детальніше...Від великого друга нашого міста віденського професора Андреаса Гофера близько 5 років тому я почув фразу, яка перевернула мій світогляд. Він сказав, що дійсно вражаючих змін у окремо взятому великому місті можна досягнути лише в разі тривалих трансформацій протягом 15-20 років і, щонайцікавіше, коли ці зміни відбуваються внаслідок послідовної роботи єдиного політичного керівництва.

Детальніше...

25 жовтня цього року в Україні відбулися місцеві вибори, за результатами яких партія "Слуга Народу" отримала найбільше мандатів до всіх місцевих рад серед усіх політичних сил, які брали участь у цих виборах.

Репліка


Антон Коломєйцев
Лонгрід про вибори у Львові

Лонгрід про вибори у Львові

Форпост на Facebook