Детальніше...Дорожньо-транспортна пригода – це подія, що сталася під час руху транспортного засобу, внаслідок якої загинули або поранені люди чи завдані матеріальні збитки. Перші ваші дії на місці ДТП мають важливе значення. Тому не панікуйте, а дійте відповідно до цього алгоритму.

Детальніше...Протягом російського вторгнення в Україну з квітня 2014 року до тепершінього часу загинули 17 жінок-військовослужбовиць. Про це інформує Книга пам’яті полеглих за Україну.

Детальніше...Згадаймо тих, хто вже не повернеться з війни. Їх імена, фото та біографії зібрало видання Армія Інформ.

Детальніше...Якщо вам потрібне зцілення, попросіть цих святих молитися за вас перед Богом. Детальну інформацію про кожного з них публікує сайт "Духовна велич Львова".

Детальніше...Гарна гігієна - це необхідна річ. Ніхто не хоче смердіти так, ніби не мився протягом двох тижнів, або жити у будинку, який кишить сумнівними мікробами. Але чи можна у цьому перестаратися? BBC Ukraine пропонує поради щодо того, як часто варто митися самим, прати речі та прибирати в домі. Можливо, ви зрозумієте, що тягнетеся до мила занадто часто.

Детальніше..."Проти тарифного геноциду!", "Тарифи ЖКГ - пограбунок українців". З такими написами у деяких регіонах України люди вийшли на протести. Зокрема, на Полтавщині та Харківщині у неділю, 10 січня, мітингувальники перекривали рух трасою Київ-Харків, протестуючи проти підвищення комунальних тарифів. З 1 січня 2021 року доведеться значно більше платити за електроенергію, тепло, газ та його постачання, пише DW.

Детальніше...Якщо для більшості українців зміни клімату на планеті спричинили здебільшого ностальгію за засніженими містами, то для жителів українського селища Славське (Славсько, як називають місцеві) на Львівщині – трагедію. Без снігу найстаріший гірськолижний курорт України та колишня топбаза для гірського відпочинку СРСР занепадає.

Детальніше...2 грудня 2020 року у селі Волиця на Львівщині пройшов аукціон, в якому продавалось дві земельні ділянки. Це могла бути історія про проведення чесних прозорих торгів, в результаті яких бюджет села отримав би на 10 млн грн більше, ніж передбачалося.

Детальніше...Неподалік міста Золочів, ввели в експлуатацію радіотелескоп РТ-32. Протягом двох років, починаючи з 2018-го, українські фахівці модернізували радянську антену МАRК-4В, на базі якої і створили радіотелескоп сантиметрового діапазону довжин хвиль РТ-32.

За оцінками фахівців, це один із найкращих радіотелескопів на території України і Східної Європи. Адже після анексії Криму у 2014 році Україна втратила парк космічних антен у Євпаторії. Однак спеціалістам вдалося відновили роботу Центру далекого космічного зв’язку в державі. Чим особливий радіотелескоп РТ-32? Які задачі виконує і зможе виконувати? "Радіо Свобода" побувало у Центрі космічних досліджень і зв’язку.

Детальніше...Понад половини житла в Україні було зведено більш ніж 50 років тому і потребує оновлення. Вирішити цю проблему має законопроект про реконструкцію житла, розроблений Мінрегіоном. Шанси на ухвалення документу високі.

Репліка

Це ж яким гівнюком треба бути, щоби кинути львів’ян, які за тебе, сцикуняру, проголосували
Роман Онишкевич

Це ж яким гівнюком треба бути, щоби кинути львів’ян, які за тебе, сцикуняру, проголосували

Це ж яким гівнюком треба бути, щоби кинути львів’ян, які за тебе, сцикуняру, проголосували, не вибачитися перед ними, а потім прохрипіти пісню про Львів і займатися її розкруткою по ютубах.

Форпост на Facebook