Детальніше...Щоосені по всій країні, коли приходить час збирати врожаї на полях, лінію поліції 102 починають «розривати» аграрії. Ці бізнесмени, що весь сезон ростили та обробляли різну культуру, у серпні-вересні просто не можуть між собою розібратись, де чий врожай та що насправді хто садив. Якщо торік на Львівщині розгорівся скандал за картоплю у Бузькому районі, що дійшов навіть до перекривання міжнародних трас та найму «тітушок-охоронців», то цього року аграрії розгорнули війну за паї з пшеницею поблизу Самбора.

Детальніше...Дорожньо-транспортна пригода – це подія, що сталася під час руху транспортного засобу, внаслідок якої загинули або поранені люди чи завдані матеріальні збитки. Перші ваші дії на місці ДТП мають важливе значення. Тому не панікуйте, а дійте відповідно до цього алгоритму.

Детальніше...Протягом російського вторгнення в Україну з квітня 2014 року до тепершінього часу загинули 17 жінок-військовослужбовиць. Про це інформує Книга пам’яті полеглих за Україну.

Детальніше...Згадаймо тих, хто вже не повернеться з війни. Їх імена, фото та біографії зібрало видання Армія Інформ.

Детальніше...Якщо вам потрібне зцілення, попросіть цих святих молитися за вас перед Богом. Детальну інформацію про кожного з них публікує сайт "Духовна велич Львова".

Детальніше...Гарна гігієна - це необхідна річ. Ніхто не хоче смердіти так, ніби не мився протягом двох тижнів, або жити у будинку, який кишить сумнівними мікробами. Але чи можна у цьому перестаратися? BBC Ukraine пропонує поради щодо того, як часто варто митися самим, прати речі та прибирати в домі. Можливо, ви зрозумієте, що тягнетеся до мила занадто часто.

Детальніше..."Проти тарифного геноциду!", "Тарифи ЖКГ - пограбунок українців". З такими написами у деяких регіонах України люди вийшли на протести. Зокрема, на Полтавщині та Харківщині у неділю, 10 січня, мітингувальники перекривали рух трасою Київ-Харків, протестуючи проти підвищення комунальних тарифів. З 1 січня 2021 року доведеться значно більше платити за електроенергію, тепло, газ та його постачання, пише DW.

Детальніше...Якщо для більшості українців зміни клімату на планеті спричинили здебільшого ностальгію за засніженими містами, то для жителів українського селища Славське (Славсько, як називають місцеві) на Львівщині – трагедію. Без снігу найстаріший гірськолижний курорт України та колишня топбаза для гірського відпочинку СРСР занепадає.

Детальніше...2 грудня 2020 року у селі Волиця на Львівщині пройшов аукціон, в якому продавалось дві земельні ділянки. Це могла бути історія про проведення чесних прозорих торгів, в результаті яких бюджет села отримав би на 10 млн грн більше, ніж передбачалося.

Детальніше...Неподалік міста Золочів, ввели в експлуатацію радіотелескоп РТ-32. Протягом двох років, починаючи з 2018-го, українські фахівці модернізували радянську антену МАRК-4В, на базі якої і створили радіотелескоп сантиметрового діапазону довжин хвиль РТ-32.

За оцінками фахівців, це один із найкращих радіотелескопів на території України і Східної Європи. Адже після анексії Криму у 2014 році Україна втратила парк космічних антен у Євпаторії. Однак спеціалістам вдалося відновили роботу Центру далекого космічного зв’язку в державі. Чим особливий радіотелескоп РТ-32? Які задачі виконує і зможе виконувати? "Радіо Свобода" побувало у Центрі космічних досліджень і зв’язку.

Репліка

Львівʼянка, фіналістка конкурсу краси розповіла про свою участь у секс-вечірці
Христина Пригода

Львівʼянка, фіналістка конкурсу краси розповіла про свою участь у секс-вечірці

Пост про обіцяну секс-вечірку. А ще цей пост про Порядну галицьку вечірку, яка мала без пригод відбутися в грудні минулого року на Львівщині в Бартатові. Про це вийшли матеріали в ЗМІ кілька днів тому. Дочитавши до кінця, якщо дочитаєте, про мою пригоду на секс-вечірці, прокоментуйте, будь ласка, як вам то все прочитане, що відбувається на святій Галичині.

Дайджест

23 березня
Юридична компанія "Дорожній адвокат"
Ваші дії при ДТП: детальна інструкція

Ваші дії при ДТП: детальна інструкція

08 березня
Книга пам’яті полеглих за Україну
17 жінок-воїнів, які віддали життя за Україну

17 жінок-воїнів, які віддали життя за Україну

28 лютого
Тетяна Мороз, Армія Інформ
Бойові втрати лютого 2021: імена і фото загиблих

Бойові втрати лютого 2021: імена і фото загиблих

Погода

Погода

Форпост на Facebook