Редакція

Інша інформація:

Громадський портал Львова ФОРПОСТ – незалежне, інформаційно-аналітичне видання, створене з ініціативи журналістів і громадських діячів.

ФОРПОСТ - портал, рівновіддалений від політичних партій чи олігархічних груп, не підконтрольний політикам чи бізнес-структурам.

ФОРПОСТ орієнтується на першочергове незаангажоване висвітлення діяльності органів влади, політичних партій і окремих політиків та заангажованих у політичні процеси бізнесменів.

ФОРПОСТ є майданчиком для висвітлення діяльності та позиції громадських організацій і рухів, не афільованих з тими чи іншими політичними силами.

ФОРПОСТ не ставить за мету отримувати прибутки.

Джерелами фінансування порталу є добровільні пожертви приватних громадян та інституцій, які поділяють принципи позапартійної, неупередженої журналістики

Жертводавці не можуть претендувати на втручання у редакційну політику.

Суми пожертв і прізвища жертводавців за їх згодою оприлюднюються на сайті ФОРПОСТ.

ФОРПОСТ може розміщувати рекламні матеріали та оголошення за умови їхнього обов’язкового маркування і якщо вони не суперечать редакційній політиці.

ФОРПОСТ відкритий до партнерства з журналістами, громадськими активістами, які поділяють наші принципи і готові співпрацювати на засадах фаховості та об’єктивності.

Керуючий - Олег Радик ( radyk.ole@gmail.com )

Заступники редактора: Олена Бажанська, Катерина Бенюк

Електронна пошта редакції: forpostlviv@gmail.com

Контактний телефон: (096) 222-25-25

Контакт

Контактна форма

Хочете повідомити щось важливе - пишіть прямо зараз. Всі поля позначені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.

Інша інформація