Детальніше...Львівський автобусний завод (ЛАЗ) збанкрутував багато років тому, а територія, на якій він розташовувався, виставлена на продаж. Як повідомляють «Новини і Факти», неназваний автодизайнер втілив в комп’ютерній графіці новий пікап ЛАЗ-695, чия поява в реальності могла б дати ЛАЗу шанс на відродження.

Детальніше...Нетверезий водій не врахував дорожню обстановку і в'їхав в автомобіль, який зупинився на забороняючий сигнал світлофора. Про це повідомила прес-служба патрульної поліції Львівської області. 

Детальніше...Дорожньо-транспортна пригода сталася 22 вересня, близько 3.30, на автодорозі «Львів-Краковець» поблизу села Брожки Яворівського району.

Детальніше...Відповідно до норм ПКУ контролюючий орган зобов’язаний самостійно визначити суму грошових зобов’язань, якщо згідно з податковим та іншим законодавством особою, відповідальною за нарахування сум податкових зобов’язань з окремого податку або збору є контролюючий орган.

Детальніше...За оперативними даними, станом на ранок 23 вересня у Львові та на Львівщині підтверджено 146443 випадки інфікування коронавірусом, з яких 3800 – летальні. За минулу добу лабораторні центри провели 2327 ПЛР-тестів. Відтак, 685 – позитивні, з них львів’ян – 268.

Детальніше...Не-казка про перстень у дванадцятипалій кишці маленької принцеси. Це знахідка лікарів у маленької леді, якій лише 1 рочок. 

Детальніше...Станом на 22 вересня в Україні зафіксовано 95 летальних випадків серед тих, кому робили щеплення проти Covid-19. При цьому 77 із них точно ніяк не пов’язані з вакцинацією, розслідування решти випадків поки що тривають. Про це повідомили в Державному експертному центрі МОЗ у відповідь на запит LIGA.net.

Детальніше...38-річному чоловікупротягом 20 років не міг поставити діагноз жоден лікар. І лише два тижні тому він дізнався: у нього рідкісна патологія – синдром Ігла.

Детальніше...На Львівщині внаслідок зіткнення двох транспортних засобів постраждали, за попередніми даними, двоє людей.

Детальніше...Термін протягом якого керівником контролюючого органу приймається рішення про призначення документальної позапланової перевірки при припиненні діяльності фізичною особою – підприємцем або за заявою платника податків, ПКУ не визначено.

Репліка

Вакцинація – єдиний шлях подолати ковід
Андрій Годик

Вакцинація – єдиний шлях подолати ковід

Діти мають право на якісну освіту! На сьогодні лише 37% вчителів Львівщини повністю вакцинувались. Це критично низький показник!

Форпост на Facebook