Детальніше...Коронавірус діагностували у ще трьох вчителів з Чортківського району, які задіяні у ЗНО-2020. Раніше COVID-19 діагностували у п’яти педагогів з Тернополя.

Детальніше...У суботу, 4 липня, о 15:50 год. в м. Новий Розділ, у місцевому озері "Барвінок", втопився мешканець с. Бориничі Жидачівського району 2005 року народження (дитина).

Детальніше...Протягом минулої доби, 4 липня, збройні формування РФ на Донбасі 10 разів порушили режим припинення вогню. Внаслідок ворожого обстрілу один український військовослужбовець отримав поранення.

Детальніше...За попередню добу в області за результатами ПЛР-діагностики ще у 138 ос. виявлено позитивні результати на CoVid-19 (всього підтверджено у - 6197 ос.).

Детальніше...Державна служба статистики України відновила публікацію даних про кількість померлих за причинами смерті. Раніше ця інформація була засекречена постановою Кабінету міністрів про карантин.

Детальніше...Україна не зможе перемогти коронавірус, якщо громадяни і бізнес не виконуватимуть карантинні обмеження, розроблені Кабміном.

Детальніше...Резонансна подія сталася у смт Озерне під Житомиром.

Детальніше...Для вступників на заочну форму навчання до вищих навчальних закладів України можуть скасувати обов'язкове складання ЗНО. Їм також можуть заборонити переходити на денну форму навчання або на державне фінансування.

Детальніше...В.о. міністра освіти та науки Сергій Шкарлет зазначив, що навчання з першого вересня дійсно може відбуватися в дистанційному режимі, якщо епідситуація буде погіршуватися.

Детальніше...Робоча група з математичного моделювання проблем, пов’язаних з епідемією коронавірусу SARS-CoV-2 в Україні, представила черговий прогноз розвитку епідемії COVID-19 на період від 3 до 10 липня 2020 року.

Репліка

Ми приїдем зі ЗНО і на танку. Колись
Олег Радик

Ми приїдем зі ЗНО і на танку. Колись

Я підтримую ЗНО для 50 дітей з окупованих територій. Їх більше не буде. Тепер їх зацькують. Підтримую. Бо кожна спасенна душа це круто.

Форпост на Facebook