Детальніше...Підтримка німецького міста-побратима Стрия - Дюрена дає можливість реалізовувати багато проєктів для розвитку та допомоги дітям, один з яких придбання автобуса для перевезення школярів Стрийської громади.

Детальніше...Очільник Львівської ОВА Максим Козицький 29 вересня під час конференції «Зі стійкості до відновлення: ключова роль громадянського суспільства України» наголосив, що на початку нової фази війни основну роль в державі відіграє саме громадянське суспільство.

Детальніше..."Теплий Покров" – ініціатива інформаційної агенції "Львівська мануфактура новин", покликана зігріти наших воїнів та потішити ексклюзивними призами тих, хто допоможе ЗСУ.

Детальніше...Сучасний термінал для спеціалізації “Риба та морепродукти” запустять вже у жовтні.

Детальніше...Дорожники простелили нове асфальтобетонне покриття загальною протяжністю близько 1,5 км в населеному пункті Страшевичі, що в Старосамбірській міській громаді.

Детальніше...У той час коли Україна на всіх напрямках воює із московськими окупантами, на території патріотичної Львівщини, мають місце факти сприяння представникам УПЦ (МП) щодо створення позицій впливу та як наслідок підтримки російської федерації.

Детальніше...Ми продовжуємо детально інформувати вас про діяльність компанії RIEL, про будівельні процеси, благодійність та допомагаємо розібратися у деяких нюансах ринку нерухомості.

Детальніше...Вже третій місяць на Львівщині не вщухають скандали у ЗМІ з відшкодуванням податку на додану вартість (ПДВ) ГУ ДПС у Львівській області.

Детальніше...Одне авто піде у бойову бригаду Тернопільщини, інше – на підмогу бійцям Яворівської бригади.

Детальніше...Від початку цього року працівниками Головного управління Держгеокадастру у Львівській області надано більше 102 тисяч адміністративних послуг з питань ведення державного земельного кадастру.

Репліка

Трохи з досвіду Майдану
Павло Кучер

Трохи з досвіду Майдану

Інформаційна гойдалка: ура, ми тіснимо орків – біда, нас підтискають; захід нам допомагає – захід не хоче закрити наше небо; тощо. Не захоплюємося першим, не депресуємо від другого. І те, і те – виснажує, тому не впадаємо ані в ейфорію, ані в депресію.

Дайджест

23 березня
Юридична компанія "Дорожній адвокат"
Ваші дії при ДТП: детальна інструкція

Ваші дії при ДТП: детальна інструкція

08 березня
Книга пам’яті полеглих за Україну
17 жінок-воїнів, які віддали життя за Україну

17 жінок-воїнів, які віддали життя за Україну

28 лютого
Тетяна Мороз, Армія Інформ
Бойові втрати лютого 2021: імена і фото загиблих

Бойові втрати лютого 2021: імена і фото загиблих

Форпост на Facebook