Детальніше...У селі Стрілки Бібрської громади вже у суботу, 19 червня, відкрить «Казкові поля» - нову туристичну локацію Львівщини, прогулянкову місцину з плантацією квітів, зокрема одним із найбільших лавандових полів в Україні.

Детальніше...Про це повідомили у телеграм-групі "Варта-1".

Детальніше...Помер чоловік віком близько 60-років із Херсонської області, який отримав важкі травми в аварії рейсового автобуса “Познань-Херсон” неподалік Перемишля в ніч на 6 березня 2021 року.

Детальніше...Вчора, 14 червня, на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2021 року». Відповідно до нього організують відпочинок дітей на базі двох таборів – «Ватри» (с. Гребенів) і «Старту» (с. Коростів) у Стрийському районі, пише Твоє місто

Детальніше...Львівські кардіохірурги вперше провели самостійну операцію з пересадки серця. Про це повідомили на сторінці Львівської обласної клінічноі лікарні у Facebook.

Детальніше...24 червня львів’ян запрошують у поїздку в монастир Сестер Св. Йосипа де Сен Марк, що в с. Павшино, що на Закарпатті. Молитви за фізичне та духовне зцілення проводитиме сестра Ліджі, про це повідомили на Фейсбук-сторінці Сестер Св. Йосифа де Сен-Марк.

Детальніше...В аеропорту в Гданську стався неприємний інцидент, внаслідок якого постраждали понад 20 громадян України. Компанія “Перша Віза” підготувала ексклюзивне відео про те, як в аеропорту в Гданську не пустили на борт літака, що відлітав до Харкова, понад 20 українців, пише "Я в Польщі". 

Детальніше...Торік у львівському ботанічному саду ЛНУ ім. Івана Франка просили допомогти обрати ім'я для дерева-велетня – секвоядендрона. Так, нещодавно обрали переможницю конкурсу. Нею стала Наталія Сологуб, яка запропонувала назвати дерево Захаром Беркутом.

Детальніше...На Львівщині відремонтували ділянку дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка у Дроговижі, яка входить до Великого транзитного кільця навколо Львова. Відремонтована ділянка пролягає через села Дроговиж, Вербіж, Ричагів та Велику Горожанку. Також перебудову цієї дороги вже провели на відтинку Комарно – Крижова та Крижова – Городок.

Детальніше...На Львівщині збирають кошти на лікування Максима, якому в 10 місяців діагностували рідкісне генетичне захворювання: спинально-м'язову атрофію 2 типу. Це захворювання, яке поступово забирає у дитини можливість рухатись, дихати, ковтати, забирає саме життя.

Репліка

Ми стали заручниками бажання власника ТЦ «Інтер-Сіті» отримати короткострокову вигоду
Кримська Перепічка - Домашня пекарня

Ми стали заручниками бажання власника ТЦ «Інтер-Сіті» отримати короткострокову вигоду

Друзі! Хочемо надати своє бачення ситуації, яка не є суто внутрішнім господарчим конфліктом.

Форпост на Facebook