Детальніше...Згідно з чинним законодавством нормативна грошова оцінка земель населених пунктів потребує оновлення кожні 5-7 років.

Детальніше...Після скасування Мін’юстом всіх рішень про реєстрацію права власності на незаконну будівлю готелю на березі водойми в Брюховичах, інший реєстратор зареєстрував його ще раз. Причому – тепер не на саму орендарку водойми Альбіну Савчук чи її матір, а на її компанію «Віват-Старт».

Детальніше...Раніше Юрій Бутусов знову наголосив, що система блокування податкових накладних та ручного відшкодування ПДВ є корупційною.

Детальніше...Львівська ОВА запускає опитування для жителів Львівщини, щоб покращити роботу структурних підрозділів.

Детальніше...Увечері 1 лютого прикордонники повідомили, що на пункті пропуску "Медика - Шегині" затримали мешканця Львівщини, який через польсько-український кордон намагався провезти 9 мільйонів гривень купюрами по 100 гривень.

 Детальніше...Тепер Вікторія Гедз представить Львів на всеукраїнському конкурсі краси. Про це йшлося під час прямої трансляції на офіційній сторінці конкурсу у Facebook.

Детальніше...Програма допомагає дітям формувати власні цінності, що є важливим для збереження української ідентичності, дозволяє змістити фокус дитини на позитив, боротися зі стресами, зрештою, стати лідером над собою та своїми звичками.

Детальніше...1 лютого Кабмін звільнив в.о. голови митної служби Вячеслава Демченка, першого заступника голови Олександра Щуцького та заступника голови Руслана Черкаського. Попередньо, виконувати обовʼязки голови митниці буде заступник нинішнього очільника Сергій Звягінцев.

Детальніше...Відповідний наказ підписав міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.  

Детальніше...Звання “Герой України” Бойку, який був обраний до Верховної ради за списком нині забороненої партії ОПЗЖ, присвоїв Леонід Кучма 2004 року. 

Репліка

Магічне мислення і корупційні справи
Наталія Галецька

Магічне мислення і корупційні справи

Останні кілька днів спостерігаю за гостросюжетним серіалом: українські правоохоронні органи долають корупцію в Україні: затримання, фотки, обшуки, карти бажань.

Дайджест

23 березня
Юридична компанія "Дорожній адвокат"
Ваші дії при ДТП: детальна інструкція

Ваші дії при ДТП: детальна інструкція

08 березня
Книга пам’яті полеглих за Україну
17 жінок-воїнів, які віддали життя за Україну

17 жінок-воїнів, які віддали життя за Україну

28 лютого
Тетяна Мороз, Армія Інформ
Бойові втрати лютого 2021: імена і фото загиблих

Бойові втрати лютого 2021: імена і фото загиблих

Форпост на Facebook