Детальніше...Благодійний фонд сім’ї Доскіч не припиняє надавати українським захисникам допомогу, зважаючи на потреби оборонців. Засновник БФ Юрій Доскіч повернувся з Естонії з черговою допомогою для ЗСУ.

Детальніше...Територіальна організація профспілки працівників вугільної промисловості та Регіональне об’єднання незалежної профспілки гірників України м. Червонограда надіслали лист з вимогою повернути зароблені шахтарями ДП “Львіввугілля” кошти.

Детальніше...Працівниками Головного управління Держгеокадастру у Львівській області продовжується робота з перетворення матеріалів Державного фонду із землеустрою та оцінки земель в електронну форму.

Детальніше...Напередодні старту вступної кампанії – 2024 Міністерство освіти та науки України видало Університету відповідні ліцензії, повідомили у пресцентрі ЛНМУ ім. Данила Галицького.

Детальніше...В.о. голови Львівської обласної ради Юрій Холод взяв участь у 4-му Конгресі місцевого самоврядування Тримор’я, який 12-13 червня відбувається у польському Любліні. У дводенній зустрічі беруть участь 700 гостей з 12 країн, зокрема України, Іспанії, Хорватії та Литви.

Детальніше...Донецька ОВА звернулася до Львівської ОВА з проханням допомогти шипами типу «їжак», аби зміцнити інженерні захисні споруди.

Детальніше...Ліцеїсти та кадети трьох навчальних закладів – Ліцею імені Героїв Крут у Львові, Кадетського ліцею імені генерала Повіласа Плехавічуса (Каунас, Литва), Головної військової середньої школи «Гусар» (Вроцлав, Республіка Польща) створили освітньо-пізнавальний Інтернет-ресурс, присвячений спільним воєнним кампаніям трьох народів проти іноземних загарбників.

Детальніше...У 2024 році Львів сплатить близько 578 млн грн по гарантіях та 589 млн грн – по кредитах і облігаціях.

Детальніше...Із початку повномасштабного вторгнення міська влада Львова спрямувала значну частину грошей платників податків на допомогу Силам оборони України. Передана на фронт техніка та перераховані військовим частинам гроші, поряд із проєктом Unbroken стали основою PR активності міських можновладців і, зокрема, міського голови Львова Андрія Садового.

Детальніше...У 2020 році на початку коронавірусної кризи Орест Кавецький ініціював проєкт "Соціальна Хатка Продуктів". Його мета - забезпечити людей, першочергово з незахищених категорії, якісними та дешевшими, ніж у середньостатистичному магазині, продуктами харчування.

Репліка

Відкритий лист
Руслан Семерак

Відкритий лист

Справа кружляє навколо державного підприємства «Мостиське військове Лісництво», яке я очолюю згідно Наказу Державного секретаря Miністерства оборони України від 04.07.2019 р. №З7-ДП, відповідно до якого мене, призначено на посаду директора вказаного підприєства та укладено Контракт з 04.07.2019 року до 03.07.2024 року.

Дайджест

23 березня
Юридична компанія "Дорожній адвокат"
Ваші дії при ДТП: детальна інструкція

Ваші дії при ДТП: детальна інструкція

08 березня
Книга пам’яті полеглих за Україну
17 жінок-воїнів, які віддали життя за Україну

17 жінок-воїнів, які віддали життя за Україну

28 лютого
Тетяна Мороз, Армія Інформ
Бойові втрати лютого 2021: імена і фото загиблих

Бойові втрати лютого 2021: імена і фото загиблих

Погода

Погода

Форпост на Facebook