Детальніше...Відсторонений від роботи директор “Львівводоканалу” Дмитро Ванькович опублікував декларацію про свої доходи у 2022 році. Декларація з’явилася на сайті Національного антикорупційного бюро (НАЗК), повідомляє Lviv.media.

Детальніше...23 лютого біля меморіалу героям Вовчухівської наступальної операції поблизу села Вовчухи Львівського району відбулися заходи з відзначення пам'яті воїнів Української Галицької Армії.

Детальніше...22 лютого комісія з питань охорони здоров’я та материнства розглянули лист від КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» щодо врегулювання питання розірвання договору оренди  з Першим територіальним медичним об'єданням Львова.

Детальніше...Коридор – це перше приміщення на шляху гостя або мешканців квартири. Його оздоблення одразу показує рівень життя та естетичний смак господаря. Тому дизайн коридору повинен мати певний стиль і не дуже вирізнятися серед загального стилю всієї квартири.

Детальніше...Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць. Про це повідомляє керівник апарату Львівської обласної військової адміністрації Тарас Грень.

Детальніше...Щомісяця на роботу електронного квитка та компенсацію проїзду пільговиків з міського бюджету витрачатимуть майже 60 мільйонів гривень

Детальніше...Сергія Смеречанського призначили тимчасово виконуючим обовʼязки директора шахти “Надія” на Львівщині.

Детальніше...Попит на квартири у Львові не знижується навіть під час війни. Але покупці вагаються, бо не впевнені, що все буде гаразд і що не стане руїною щойно придбане житло. Тільки ті люди, які мають нагальну потребу, укладають угоди. Тому житловий ринок пригальмовує, але повністю не зупиняється.

Детальніше...У квітні 2012 року прокуратура Городоцького району Львівської області звернулася в суд з позовом в інтересах Городоцької РДА, Інспекції державної архітектурно-будівельного контролю у Львівській області до Бартатівської сільської ради, третіх осіб.

Детальніше...Для 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ зібрали 1 млн 500 тисяч гривень на закупівлю 100 fpv-дронів.

Репліка

Віддати не можна залишити
Андрій Годик

Віддати не можна залишити

Поки Львівська міська рада «стратегує» де ж поставити кому в цьому непростому виборі, декілька аргументів від мене - чому завтра депутати Львівської обласної ради повинні прийти на сесію і проголосувати «ЗА» прийняття з державної власності цілісних майнових комплексів професійної (професійно-технічної) освіти в обласну комунальну власність.

Дайджест

23 березня
Юридична компанія "Дорожній адвокат"
Ваші дії при ДТП: детальна інструкція

Ваші дії при ДТП: детальна інструкція

08 березня
Книга пам’яті полеглих за Україну
17 жінок-воїнів, які віддали життя за Україну

17 жінок-воїнів, які віддали життя за Україну

28 лютого
Тетяна Мороз, Армія Інформ
Бойові втрати лютого 2021: імена і фото загиблих

Бойові втрати лютого 2021: імена і фото загиблих

Погода

Погода

Форпост на Facebook