Олег Радик

Журналіст

55В процесі внесення відомостей до Державного земельного кадастру, у  2024 році, фахівцями Держгеокадастру внесено відомості про нормативну грошову оцінку земель 280 населених пунктів Львівської області. Ці роботи здійснюються за підтримки Львівської обласної військової адміністрації, взаємодії з місцевими радами.

8968Львівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки з Львівською міською радою створив відеоролик про «альтернативну реальність» співбесід чоловіків до війська.

6789Відома медична лабораторія «Ескулаб», послугами якої користуються у Львові та інших містах України, опинилася під загрозою закриття, а працівникам затримують зарплати.

56Почуватись здоровим, життєрадісним і сповненим сил після виснажливої зими хоче кожен. Допоможе в цьому традиційний український напій, про користь якого знають не всі. Йдеться про квас. Придбати його можна у найближчій продуктовій крамниці, бо всі корисні властивості напою має справжній натуральний квас «Опілля».

793Традиційним напоєм, який століттями українці готували і щодня пили впродовж року, є квас. Коли ж тепер полиці крамниць заполонила незліченна кількість закордонних штучних напоїв, українську традицію готувати справжній натуральний квас відродила пивоварня «Опілля».

08БО “Благодійний фонд Козицького” передала 50 FPV дронів — камікадзе для потреб ГУР, а саме для Міжнародного легіону, який виконує бойові завдання у повітрі, на землі та під водою, повідомляє Lviv.media.

082Відкриття відбулось 10 квітня у Червонограді в будівлі на проспекті Шевченка,17. Першим документом, який підписали у Центрі трансферу технологій, став Меморандум про співробітництво з ДП “Львіввугілля”.

67Департамент економічної політики Львівської ОВА запрошує учасників АТО/ООС, ветеранів війни з рф та членів їх сімей, які є суб’єктами мікро-, малого та середнього підприємництва, взяти участь у наданні ваучерної підтримки бізнесу.

9432Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, на підставі наказу № 80/24 начальника ЛОВА від 9 квітня 2024 року «Про внесення змін до наказу начальника обласної військової адміністрації від 19 жовтня 2023 року № 247/23», затвердили у новій редакції «Порядок виготовлення, видачі, заміни, зберігання та повернення перепусток на території Львівської області під час дії комендантської години».

089З 1 квітня 2024 року діють нові правила щодо пропуску та обліку гуманітарних вантажів. Ці зміни стосуються форми подання пропозицій на включення в систему «Шлях» юридичних осіб щодо одержання рішення голови ОВА про виїзд за межі України. 

Дайджест

23 березня
Юридична компанія "Дорожній адвокат"
Ваші дії при ДТП: детальна інструкція

Ваші дії при ДТП: детальна інструкція

08 березня
Книга пам’яті полеглих за Україну
17 жінок-воїнів, які віддали життя за Україну

17 жінок-воїнів, які віддали життя за Україну

28 лютого
Тетяна Мороз, Армія Інформ
Бойові втрати лютого 2021: імена і фото загиблих

Бойові втрати лютого 2021: імена і фото загиблих

Погода

Погода

Форпост на Facebook