Олег Радик

Журналіст

389303202Цього року землевпорядниками Львівщини організовано та завершено роботи з коригування (оновлення) нормативної грошової оцінки земель 158 населених пунктів Львівської області. Ці роботи здійснюються за підтримки Львівської обласної військової адміністрації, взаємодії з місцевими радами.

Про це повідомляє Головне управління Держгеокадастру у Львівській області.

«Щорічно наші працівники організовують роботи з оновлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Львівщини, проводять заходи з підготовки землевпорядної документації. Ця робота координується та здійснюється фахівцями Держгеокадастру в інтересах громад, адже після оновлення нормативної грошової оцінки земель зростають надходження до місцевих бюджетів, одночасно зростає спроможність громад у вирішенні питань їх розвитку у майбутньому»,- відзначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Нормативна грошова оцінка земель є необхідною для визначення розміру державного мита при оформленні успадкування, дарування та міни земельних ділянок, що перебувають у власності, розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, що передаються в оренду.

Згідно чинного законодавства нормативна грошова оцінка земель населених пунктів потребує оновлення кожні 5-7 років. Для зручності громадян передбачена можливість on-line замовлення витягу про НГО земельної ділянки за допомогою е-сервісів Держгеокадастру.

403434Як повідомив в коментарі Гал-інфо керівник транспортної комісії Ігор Зінкевич, спроби змінити команду з впровадження е-квитка знову затягне процес на роки.

390030Вчора, 27 вересня, заступниця міського голови Львова Ірина Маруняк представила результати другого конкурсного відбору на посаду директора ЛКП “Лев”.

9834934Львівщина разом з іншими областями активно долучилась до відновлення житла мешканцям Херсонщини.

074784Цього року влада Львова вже витратила майже пів мільярда гривень на потреби не пов’язані з обороною.

544454Львівський суд залишив без змін вирок місцевому мешканцю, який у соцмережі “Однокласники” підтримував збройну агресію РФ проти України.

34344 Дівчата-продавці продовжують наживатися на патріотизмі, посилаючись на те що вони надсилають гроші на ЗСУ. Спочатку стрічку в'яжуть на руку, а потім просять за це гроші.

4990344В селищі Брюховичі, що на околиці Львова, триває боротьба місцевої громади проти спроб забудови рекреаційної зони.

4344343Громадськість Брюхович та Львова, а також правоохоронні органи звертають увагу на незаконність виділення у постійне користування земельної ділянки площею 3,46 га у курортній зоні Брюхович для будівництва апарт-готелів та офісів.

487983498Тобто зараз просять поділити одну земельну ділянку на три з правом викупу. І зразу змінити цільове призначення під забудову багатоповерхівки.

Дайджест

23 березня
Юридична компанія "Дорожній адвокат"
Ваші дії при ДТП: детальна інструкція

Ваші дії при ДТП: детальна інструкція

08 березня
Книга пам’яті полеглих за Україну
17 жінок-воїнів, які віддали життя за Україну

17 жінок-воїнів, які віддали життя за Україну

28 лютого
Тетяна Мороз, Армія Інформ
Бойові втрати лютого 2021: імена і фото загиблих

Бойові втрати лютого 2021: імена і фото загиблих

Погода

Погода

Форпост на Facebook