167526634 803002443970095 4711291610236072657 nФонд сприяння демократії запрошує політично активних громадян взяти участь у навчальних онлайн-тренінгах з топових політичних ідеологій сучасності, які визначають національну та світову політику в ХХІ столітті.

Це - спільний проект «Фонду сприяння демократії» та «Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні». Школа суспільно-політичної освіти не пропагує і не критикує жодної ідеології, а лише ставить за мету поширення політичної освіти серед українських громадян та донесення науково об’єктивної інформації про сучасні популярні політичні ідеології.

«Школа суспільно-політичної освіти» - це:

Цікава і безкоштовна можливість розширити свої політичні знання + отримати диплом від німецького Фонду Ганса Зайделя!
Змістовні і цікаві лекції та перспектива долучитися до глибшої співпраці з європейським Фондом!
Надзвичайно корисний освітньо-політичний проєкт для всіх, хто не лише хоче розширити свої знання про політику, але й будувати політичну кар'єру!
Тренінги проводитимуть досвідчені експерти, викладачі вузів та політологи. Слухачі Школи отримають базові знання щодо становлення сучасних демократичних держав та впливу політичних ідеологій на їх розвиток.
Після кожної лекції відбуватиметься тестування учасників (декілька простих запитань по темі для закріплення отриманих знань), яке дозволить оцінити рівень отриманих знань та самоідентифікувати власні політичні погляди.

Онлайн лекції відбуватимуться на платформі Zoom один-два рази на тиждень о 17:00. Кожного місяця видаватиметься сертифікат про проходження курсу лекцій з певної ідеології. Кожних три місяці (12 лекцій) – Диплом «Школи суспільно-політичної освіти».

МЕТА ПРОЕКТУ:
Плекати лідерів нового покоління України
Здійснювати освіту відповідального громадянства
Виховувати патріотизм
Спонукати до громадянської та політичної активності
Поборювати популізм, олігархократію та корупцію в українському суспільстві.

Завдання та цілі «Школи суспільно-політичної освіти» – спрямовані на формування нової генерації освічених українських виборців, політичних активістів та нових політиків, яким будуть чужими популізм, політична некомпетентність та корупція. Ми прагнемо, щоб українці не були байдужими до долі власної громади та країни, а ставали рушієм позитивних демократичних змін та авангардом побудови успішної країни, в якій завтра наша молодь захоче жити.

Учасниками освітньо-політичного проєкту «Школа суспільно-політичної освіти» можуть бути громадяни будь-якого віку і професії.

Важливо: дипломи Школи суспільно-політичної освіти можуть бути зараховані вчителям та викладачам навчальних закладів як сертифікати курсів підвищення кваліфікації.

В програмі «Школи суспільно-політичної освіти» у 2021 році будуть розглянуті наступні теми та ідеології:

Консерватизм, лібералізм, соціал-демократія (поглиблене знайомство, український вимір)
Націоналізм;
Лібертаріанство
Реформізм, модернізація і побудова нових країн;
Фемінізм;
Зелена ідея і інвайронменталізм;
Історія успіхів і невдач України;
Європейська ідея;
Ультраліві ідеї: анархізм, соціалізм та комунізм.
Християнська демократія та праві ідеології.
Ультраправі ідеології.
Експертні дискусії та запрошення віп-спікерів.

«Школа суспільно-політичної освіти для молоді»: акаунт в
Facebook: https://www.facebook.com/polit.education.ua/

Щоб зареєструватися, заповніть анкету за посиланням:
http://bit.ly/politedu_2021

Слухачі отримають сертифікати про проходження курсу від німецького фонду Ганса Зайделя. Запланована багаторівнева сертифікація в залежності від кількості прослуханих лекцій та результатів тестування.

За активну участь у заходах та конкурсах Школи суспільно-політичної освіти можна виграти цікаві книги та подарунки.

Про результати відбору відібраним учасникам буде повідомлено на вказану електронну пошту при реєстрації.