984343990Мер Стрия Олег Канівець прокоментував обшуки, які відбулись стосовно капітального ремонту стадіону “Сокіл”.

849494Саме з такою назвою у Києві з нагоди Дня Незалежності відбулась мистецька виставка. Перед глядачами було представлено сім картин, які уособлюють регіони України, зокрема, центральні землі, південно-східний та північно-східний регіони, Поділля, Таврію, Галичину й Карпатський край.

389303202Цього року землевпорядниками Львівщини організовано та завершено роботи з коригування (оновлення) нормативної грошової оцінки земель 158 населених пунктів Львівської області. Ці роботи здійснюються за підтримки Львівської обласної військової адміністрації, взаємодії з місцевими радами.

Про це повідомляє Головне управління Держгеокадастру у Львівській області.

«Щорічно наші працівники організовують роботи з оновлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Львівщини, проводять заходи з підготовки землевпорядної документації. Ця робота координується та здійснюється фахівцями Держгеокадастру в інтересах громад, адже після оновлення нормативної грошової оцінки земель зростають надходження до місцевих бюджетів, одночасно зростає спроможність громад у вирішенні питань їх розвитку у майбутньому»,- відзначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Нормативна грошова оцінка земель є необхідною для визначення розміру державного мита при оформленні успадкування, дарування та міни земельних ділянок, що перебувають у власності, розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, що передаються в оренду.

Згідно чинного законодавства нормативна грошова оцінка земель населених пунктів потребує оновлення кожні 5-7 років. Для зручності громадян передбачена можливість on-line замовлення витягу про НГО земельної ділянки за допомогою е-сервісів Держгеокадастру.

403434Як повідомив в коментарі Гал-інфо керівник транспортної комісії Ігор Зінкевич, спроби змінити команду з впровадження е-квитка знову затягне процес на роки.

390030Вчора, 27 вересня, заступниця міського голови Львова Ірина Маруняк представила результати другого конкурсного відбору на посаду директора ЛКП “Лев”.

9834934Львівщина разом з іншими областями активно долучилась до відновлення житла мешканцям Херсонщини.

074784Цього року влада Львова вже витратила майже пів мільярда гривень на потреби не пов’язані з обороною.

544454Львівський суд залишив без змін вирок місцевому мешканцю, який у соцмережі “Однокласники” підтримував збройну агресію РФ проти України.

34344 Дівчата-продавці продовжують наживатися на патріотизмі, посилаючись на те що вони надсилають гроші на ЗСУ. Спочатку стрічку в'яжуть на руку, а потім просять за це гроші.

4990344В селищі Брюховичі, що на околиці Львова, триває боротьба місцевої громади проти спроб забудови рекреаційної зони.

Дайджест

23 березня
Юридична компанія "Дорожній адвокат"
Ваші дії при ДТП: детальна інструкція

Ваші дії при ДТП: детальна інструкція

08 березня
Книга пам’яті полеглих за Україну
17 жінок-воїнів, які віддали життя за Україну

17 жінок-воїнів, які віддали життя за Україну

28 лютого
Тетяна Мороз, Армія Інформ
Бойові втрати лютого 2021: імена і фото загиблих

Бойові втрати лютого 2021: імена і фото загиблих

Погода

Погода

Форпост на Facebook