59c61fccbf97aМіський голова Львова Андрій Садовий вчора зустрівся з працівниками ринку «Привокзальний» та домовився про наступну зустріч наприкінці тижня. Також мер доручив скерувати листи у правоохоронні органи щодо ситуації, яка склалась на ринку, інформують у прес-службі ЛМР.

«Там складна ситуація, бо є керівництво ринку, яке має постійні претензії до продавців, які там працюють. Вони час до часу між собою з’ясовують стосунки і тоді приходять до міста і просить втрутитись у цей процес. Тому зустрічей було вже багато. Безперечно, будемо вимагати від керівництва ринку припинити цей безлад, який там є, і максимально враховувати інтереси простих продавців, які там працюють, і інтереси львів’ян. Частина ринку приватизована, а частина – у власності громади міста Львова. Ідеально було б знайти якісну форму управління, щоб наше майно якісно використовували. Є робоча група, працюємо разом з депутатами. Вчора я переговорив з людьми, домовились, що наприкінці тижня будемо мати ще одну робочу зустріч.

Ринок в частині є комунальний, в частині – приватний. Будемо вимагати від приватника дотримуватись закону, а по нашій частині – будемо шукати якісний варіант управління. Там непроста ситуація, часто є побиття. Мене це бентежить, бо правоохоронні органи чомусь не можуть знайти людей, які вчиняють безчинства. Я дав доручення підготувати відповідні листи керівництву поліції, СБУ, прокуратурі, на рівні міністерств, щоб були покарані ті негідники, які нападають на людей», - розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

Раніше Форпост писав "Продавці Привокзального ринку розпочали безстрокове голодування під кабінетом Садового".