39830744 xgk4alvqMzjYZqhtWLi4IhGUKLAssng1nCW3iNhjSfQСихівський районний суд Львова зобов’язав львів’янина, який побив учня школи №86 (вул. Скорини,34) під час уроку, виплатити 8,5 тис. грн матеріальної та моральної шкоди.

Як йдеться у судовому вироку, 23 лютого 2016 року до школи прийшов колишній учень, який попросив вчительку образотворчого мистецтва посидіти на уроці, на що вона дала згоду. На уроці між чоловіком та одним із учнів виник конфлікт, під час якого обвинувачуваний двічі вдарив школяра, пише Zaхid.net.

«На ґрунті особистих неприязних відносин умисно наніс потерпілому один удар долонею правої руки в скроневу ділянку голови зліва та один удар книгою по голові в область чола, в результаті чого спричинив потерпілому струс головного мозку, забій м'яких тканин скроневої ділянки голови зліва, які відносяться до легкого тілесного ушкодження з короткотривалим розладом здоров'я», - йдеться у вироку суду, оприлюдненому 5 травня.

За словами однокласників потерпілого, інцидент трапився у момент, коли вчителька вийшла з класу.

Під час судового засідання 26 квітня обвинувачуваний чоловік визнав, що дійсно кілька разів вдарив учня після того, як той його словесно образив. Після інциденту, за словами чоловіка, він вибачився перед школярем у соцмережі.

Водночас батьки постраждалого учня розповіли, що після інциденту їм довелось кілька разів зводити сина до лікарів, також вони помітили, що дитина закрилася у собі. У зв’язку із цим батько учня заявив цивільний позов, у якому вимагав 50 тис. грн моральної шкоди. Суд задовольнив цей позов частково, зобов’язавши обвинуваченого сплатити батьку постраждалого школяра 573 грн матеріальної шкоди, 5 тис. грн моральної шкоди і 3 тис. грн за послуги адвоката. Також суд оштрафував чоловіка на 850 грн за нанесення умисних тілесних ушкоджень, проте звільнив його від покарання відповідно до закону «Про амністію».

Цей вирок суду львів’янин може оскаржити в апеляційному суді протягом 30 днів з моменту його проголошення.