Вголос

У 2013 році місто не освоїло 30 мільйонів гривень на закупівлю нової снігоприбиральної техніки. Це є вагомою причиною транспортного колапсу, який нещодавно трапився у Львові.

Про це під час пленарного засідання Львівської міської ради заявив голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Маркіян Лопачак, передає кореспондент «Вголосу».

«Сьогодні ми чуємо від міської влади різноманітні виправдання, що, мовляв, немає техніки, вона стара і зношена, для прибирання місто від снігу залучаються усі можливі засоби… Нагадаю, що у 2013 році депутати виділили 30 мільйонів гривень на закупівлю нової техніки для прибирання снігу. Чиновники їх не освоїли – і ми щоразу  отримуємо при погіршенні погодних умов транспортний колапс. Вимагаємо покарати винних за те, що місто не закупило потрібну техніку » - зазначив Маркіян Лопачак.

Додамо, що міський голова Андрій Садовий ухилився від відповіді на пряме запитання, хто саме із його підлеглих винен у провалі закупівель нової снігоприбиральної техніки. Сказав лише, що цієї людини вже немає у мерії.