Щоденний Львів

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю наклала на забудовника штраф за правопорушення у сфері містобудівної діяльності в розмірі 14 500 гривень.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 2 грудня, що вчора під час засідання сесії ЛМР озвучили інформацію про те, що на проспекті Чорновола, 45б розпочинають будівництво багатоповерхівки, і в інтернеті вже навіть стартував продаж квартир. Але, як зазначив головний архітектор міста Юліан Чаплінський, коли в 2010 році ЛМР затвердила забудовнику містобудівні умови та історико-містобудівне обґрунтування, то йшлося не про житловий будинок, а про офісний центр.

Окрім того, за інформацією міської інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, два тижні тому її працівників не допустили на територію будівництва для здійснення перевірки, а також не надали документів, необхідних для здійснення контролю. Відтак, інспекція наклала на забудовника штраф за правопорушення у сфері містобудівної діяльності в розмірі 14 500 гривень. А міський голова Андрій Садовий застеріг під час сесії міськради мешканців Львова від купівлі квартир в багатоповерхівці на проспекті Чорновола, 45б.