1sud«У цей понеділок о 14-00 в приміщенні Галицького районного суду м.Львова буде судове засідання щодо притягнення любительки ФСБ РФ та інших окупаційних органів влади країни-агресора Сивч О.Ю. до адмінвідповідальності. Враховуючи незрозуміле закриття кримінального провадження є підстави вважати, що справу спробують зам’яти. ПРОШУ ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ПІДТРИМАТИ МЕНЕ НА СУДОВОМУ ЗАСІДАННІ. Збір о 13-30 біля входу в Галицький районний суд м.Львова за адресою вул.Чоловського , 2», - із таким текстом у ФБ звернувся до львів’ян переселенець та доброволець Павло Довбуш.

Чоловік звинувачує чиновників управління Пенсійного фонду Львівщини у тому, що чиновники, буцім, «здають» ворогові особисті дані бійців та волонтерів. «Хто не пам’ятає або не в курсі – керівництво Головного Управління Пенсійного Фонду України у Львівській області по ВСІХ кримських пенсіонерах-переселенцях (внутрішньо переміщених особах, багато хто з яких виїхав з Криму через небезпеку для життя і свободи) тихесенько собі понадсилало до кацапії запити на пересилання паперових пенсійних справ з Криму від незаконно створених органів окупаційної влади Росії у Криму. У запитах при цьому фігурують ПІБ, дата народження, факт виїзду з Криму, колишня адреса у Криму і ТЕПЕРІШНЯ на Львівщині. Особисто по мені, кримському активісту, АТОшнику, ПФУ надіслало ДЕВ’ЯТЬ запитів – відповіді поприходили з ФСБ РФ, МВС РФ, МінОборони РФ і якихось ще органів (у мене в пенсійній справі тепер більше москальських документів, ніж українських). До повного щастя прийшли ФСБ-шні відповіді, що я нібито отримав пенсійні кошти у Криму ХЗ від кого в 2014 році. І на папері від Управління ФСБ РФ у Ресспубліці Крим і м.Севастополю керівництво ПФУ Львівської області поставило резолюцію ”ДО ВИКОНАННЯ”!!! ДО ВИКОНАННЯ ЛИСТ ФСБ!!!», - обурюється Павло Довбуш.

За його словами, мінімум 210 пенсіонерів-переселенців з Криму потерпіли від свавілля органів ПФУ, і більшість з них про факт розголошення адрес перед окупантом не знає.

«Я подав заяву про скоєння злочину керівництвом ГУ ПФУ Львівщини, ще в січні цього року. Ба навіть було відкрито кримінальну справу і внесено відомості в ЄРДР… Аж тут я випадково дізнаюсь про те, що потерпілим мене не визнано, і взагалі – органи Національної Поліції тихесенько закрили кримінальну справу… Єдине – Уповноважений ВР з прав людини скерував до суду адмінпротокол про притягнення однієї з керівників ГУ ПФУ у Львівській області до відповідальності…І щось я підозрюю, що справу тихо-мирно спустять на гальмах», - додав чоловік.

Побоюючись, що і цього разу в суді його не почують, Павло Довбуш просить усіх небайдужих прийти на судове засідання та підтримати його.