1 0 78942498 2765734610140165 7856012861087154176 o
Фото ілюстративне
Олена Пономарева, голова Батьківської ради Львівщини, у Польщі пропонує усім українцям, які через карантин не потрапили додому, свою допомогу.

Так, вона готова безкоштовно годувати людей з України, які опинились у скрутному становищі.

"Друзі! Вже другий день хочу написати цей допис, але не знаю чи мене вірно зрозуміють. І всеж ризикну, бо в зв‘язку з короновірусом відчуваю потребу це написати. Багато хто не виїхав в Україну: не міг, не хотів, не сподівався, так склалися обставини, що залишився без роботи та скрутному становищі.
Моя родина є власниками невеличкого ресторану у Вроцлаві і я хочу допомогти нашим людям. Може всім допомогти ми не зможемо, але голодними не залишимо. На гарячий борщ або зупу можете розраховувати. Хто опинився в скруті, напишіть мені в Приватні повідомлення і я надам інструкцію, адресу і назву ресторану і алгоритм як можу передавати їжу (звісно безкоштовно) безконтактним методом, щоб не порушити соціальну ізоляцію, карантин та вимоги.
Гарантую, їжа свіжа, якісна, в разовій упаковці і від душі.
Дякую за увагу.
Вибачте за банальну пропозицію, може вона нікому і не потрібна, але мені потрібна точно. Тримаймося. Все буде добре!", - пише Олена Пономарева.