zabudovaznesinnjaСудове слухання Господарського суду Львівської області стосовно вирубки 200 дерев у парку "Знесіння" за позовом Військової прокуратури перенесли на 26 квітня. Про це повідомила активістка Ірина Гринюк.

"ПРИЧИНА: представники ТзОв "Архібуд" не з'явилися. Представники військової прокуратури, екоінспекції та громади Львова були присутні", - написала вона на своїй сторінці у Фейсбук.

Як повідомляв Форпост, 16 березня, Військовою прокуратурою Західного регіону зареєстровано кримінальне провадження за фактом вчинення посадовими особами ТОВ "Архібуд" злочину, передбаченого ст. 246 Кримінального кодексу України.3 березня за ухвалою слідчого судді Шевченківського райсуду Львова було проведено огляд скандально відомої ділянки на Довбуша,15, яка фактично використовується ТОВ "Архібуд".

До огляду ділянки було залучено представника Державної екологічної інспекції, які встановили, що вирубку дерев на території парку "Знесіння" було здійснено незаконно. Шкоду, завдану "Архібудом", визначено у розмірі 76 тисяч гривень.

7 квітня, у Господарському суді Львівської області відбулося засідання у справі щодо забудови парку «Знесіння». В результаті було винесене рішення про часткове задоволення позову, а саме визнати недійсним договір оренди між ЛМР і Архібудом, і частково витребувати земельну ділянку по вул. Довбуша 15 в повному обсязі на користь держави.