630 360 1541756882 283Колишній міністр закордонних справ Австрії (2017-2019) Карін Кнайссль подала заяву в поліцію на свого чоловіка, який вліпив їй два ляпаси під час сварки.  Про це повідомила у п’ятницю австрійська газета Kronen Zeitung, передає Укрінформ.

"Пов'язана з коронавірусом криза призводить до збільшення насильства, постраждала і колишній міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайссль. Після втручання поліції її чоловіку тепер заборонено наближатися до неї", - йдеться у повідомленні.

Згідно з виданням, поліція була викликана колишньою міністеркою телефоном на міні-ферму на півдні Нижньої Австрії, де проживає подружжя. Коли поліцейські прибули, вони встановили, що між Карін Кнайссль та її чоловіком Вольфгангом Майлінгером, які одружилася трохи більше півтора року тому, сталася сварка. У ході конфлікту 55-річна Кнайссль почала бити руками в груди свого чоловіка, який вилаявся щодо неї. У відповідь чоловік вліпив їй два ляпаси.

Обвинувачений у домашньому насильстві Вольфганг Майлінгер підтвердив слова своєї дружини, однак заявив, що не збирався її бити, а хотів просто заспокоїти. Тепер поліція заборонила йому наближатися до дружини.