17903728 1316231321786779 1162138363237182999 nСьогодні вночі на вулиці Городоцькій було здійснене варварське пограбування автомобіля Уляни Флишко, керівниці Благодійного товариства "Мій тато захищає Україну". «Зірвали образок Матері Божої і кинули прапор України під ноги… Сьогодні вночі розбили вікно машини. Що нелюди хотіли там побачити? Іграшки для дітей учасників АТО, яких зовсім небагато, але були в машині? Книжки для малечі? Чи одяг, який передали із своїх дітей мої знайомі для тих, хто цього потребує??? Жах! Люди бездушні, якщо на таке йдуть у такий строгий піст», - ділиться неприхованими емоціями Уляна Флишко.

Як розповіла Форпосту керівниця Благодійного товариства "Мій тато захищає Україну", в автомобілі не було багато речей, бо вона ніколи не зберігає усе, що передають волонтери, у автівці. «Там були іграшки м’які, було трохи одягу вживаного, який мої знайомі передали зі своїх діток для більш потребуючих дітей, були книжечки, серед яких – дитячі Біблії від Свічадо. Це була частинка подарунків, які ми планували завезти діткам Золочівщини. Цілком очевидно, що крадії просто не перебирали той мішок і десь його викинули, бо кому потрібен вживаний дитячий одяг і взуття?», - розповіла Уляна Флишко.

«Найбільше прикро, коли побачила, що ті грішники зірвали в салоні автомобіля образок Матері Божої, який на шнурочку висів разом із вервицею... А ще - невеличкий прапорець України, який був окрасою мого авта, ті виродки кинули його під ноги», - додає Уляна Флишко.

Керівниця Благодійного товариства "Мій тато захищає Україну" одразу викликала поліцію. Вони прибули на місце і разом із нею обійшли сусідні будинки та опитали людей, які могли щось бачити чи чути. Також, за словами Уляни Флишко, на щастя, поряд були камери спостереження, які охоплюють усе подвір’я. «Я тільки не розумію, чому ніхто не зняв відбитків слідів у машині. Їх там дуже багато. Можливо, буде ще експертна група», - доповнила волонтерка.

До слова, Форпост зателефонував до РУ ГУ МВС України Галицького р-ну м.Львів, де журналістові підтвердили, що експертна група уже виїхала на місце події.