p 271259 1 slidertop2Сьогодні зранку, 4 травня, від ускладнень COVID-19 на фоні важких супутніх захворювань померла хвора – 87 років.

Про це повідомив Ігор Берник, заступник керівника Львівської обласної інфекційної лікарні.

За минулу добу до приймального відділення лікарні звернулось - 49 ос., з них:

- 30 – проконсультовано, встановлено підозру на CоVіd-19, відібрано зразки матеріалу для ПЛР-дослідження на CoVid-19, скеровано на домашню самоізоляцію до отримання результатів та спостереження сімейного лікаря;
- 19 - госпіталізовано, з них 15 - з підозрою на CоVіd-19 (хв. з м. Львова, м. Новояворівська, с. Під’ярків Перемишлянського р-ну, с. Давидів Пустомитівського р-ну) та 4 – з підтвердженим діагнозом CоVіd-19 (м. Львів, м. Перемишляни, м. Дрогобич).
Ще 3-м хворим, які перебували в стаціонарі з підозрою на CoVid-19, за результатами ПЛР-досліджень підтверджено діагноз CоVіd-19 (хв. з м. Львова, с. Задвір’я Буського р-ну).

На 9 год. ранку в лікарні 137 хв., з них
- 93 - з підтвердженим діагнозом Covid-19, серед яких - 12 - працівники закладів охорони здоров’я, 2 - діти.
- 44 – з підозрою на Covid-19, з них - 8 –ро - працівники закладів охорони здоров’я та 5 дітей.
Стан хворих у відділеннях від наближеного до середньої тяжкості до тяжкого, отримують медичну допомогу, очікують результатів ПЛР обстежень (первинних, повторних).
У відділенні інтенсивної терапії - 5-ро хворих (всі з підтвердженим Covid-19). На ШВЛ перебуває – 2-є пацієнтів (71 та 70 р.), в критичному стані, мають ускладнення основного захворювання та ряд супутніх хронічних хвороб). Хворим проводиться комплекс діагностичних та лікувальних заходів.
Всього виписано з одужанням від CoVid-19 – 49 чол., 8–ро померло.