1 0 поліці
Фото ілюстративне
37-річний українець може провести в польській в'язниці решту свого життя.

Стали відомі деталі вбивства 2-х українців, яке сталося в грудні 2019 року на території розплідника дерев та кущів у місцевості Доброславув неподалік Пулав, пише, повідомляє "Yavp.pl".

Обоє загиблих тут були працевлаштовані і мали наступного дня повертатися на батьківщину, бо закінчилися візи. Останній вечір перед від'їздом, вони провели в компанії інших співробітників, але все закінчилося трагічно.

Один із їхніх співвітчизників, дізнавшись, що чоловіки повертаюся додому і мають при собі гроші, вирішив їх пограбувати. Він прослідкував за першою жертвою до бараку, а коли та лягла спати, сховався в туалеті й вирішив почекати на другого чоловіка. Коли той увійшов всередину, нападник завдав йому 18 ударів ножем у грудну клітку та живіт. 

Шарпанина розбудила іншого українця, після чого нападник перерізав йому горло і завдав кілька ударів ножем...

Здобиччю було всього 200 доларів та куртка одного з убитих. Як встановило слідство, на гроші винуватець злочину купив горілку та наркотики. За словами свідків, чоловік постійно витрачав так зароблене. Слідство також встановило, що перед подвійним вбивством йому вдалося вкрасти 4 000 злотих в інших співвітчизників, поки ті були на роботі.

Обвинувальний акт вже надійшов до Окружного суду в Любліні. 37-річний українець визнав свою провину, але відмовився від пояснень. За скоєне йому загрожує довічне.