Львівська обласна організація Національної спілки художників України оприлюднила лист від Голови спілки Володимира Чепелика, в якому йдеться про виключення зі складу обласної організації низки осіб - через порушення морально-правових норм передбачених Статутом НСХУ. Зокрема, через безконтрольність у фінансово-господарській діяльності, яка призвела до заборгованостей та втрати спілчанського будинку №9 на пл. Міцкевича.
"Прошу довести до членів Львівській Обласній організації Національної Спілки художників України (ЛОО НСХУ) про прийняте Рішення від 30.03.17 за №14 Радою НСХУ за результатами роботи Центральної ревізійної Комісії НСХУ, що до конфлікту у ЛОО НСХУ.
Відповідно до прийнятого Рішення з членів ЛОО НСХУ виключено зокрема такі особи: Василь Ярич, Дмитро Парута, Сергій Якунін, Вікторія Ковальчук та Василь Заляско, які допустили порушення морально-правових норм передбачених Статутом НСХУ у діях, що скеровані проти спільних інтересів НСХУ та, які компрометують ділову репутацію Спілки, а також свідомо і цілеспрямовано спотворюють справжню інформацію, яка стосується майнового комплексу НСХУ на Львівщині.