Гал-інфо

seredaНовий начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Валерій Середа заявив, що подасть декларацію, де вкаже всі свої статки і майно родичів. Про це він повідомив 13 грудня під час брифінгу.

«Я не бідна людина, проживаю у власному будинку, який я збудував. Маю власний автомобіль, який також записаний на мені. Все життя я не бив байдики, не спав, не гуляв. Як і всі львів’яни, враховуючи проживання недалеко від кордону..., знаєте за рахунок чого населення жило – це Польща, Югославія, стартовий капітал був», - сказав Валерій Середа.

Водночас сайт "Наші гроші. Львів" повідомив, що новий керівник ГУ Нацполіції у Львівській області Валерій Середа у серпні цього року став власником нового автомобіля Peugeot 3008, ціни на який стартують від 675 тис. грн. Про це стало відомо з реєстру МВС.

Окрім автомобіля, Валерій Середа з 2010 року володіє будинком площею 308,4 кв. м на вулиці Терлецького у Львові. Там же йому належить і ділянка площею 0,0377 га.

Дружина Валерія Середи, згідно з реєстром МВС та Держреєстром нерухомості, майном не володіє. Хоча у своїй декларації за 2014 рік Валерій Середа вказував як майно членів сім’ї два автомобіля: Nissan Murano 2011 року випуску та Nissan X-Trail 2014 року випуску