18176068 989294231205088 1496223251 oХудожник Тарас Григорук спільно зі скульптором Віктором Проданчуком презентують унікальну мистецьку виставку в Національному музеї у Львові.

27 квітня 2017 року у Львівському національному музею імені Андрея  Шептицького, на проспекті Свободи 20 о 16.00 відбудеться відкриття виставки художника Тараса Григорука та скульптора Віктора Проданчука та  під назвою "50/50".

Тарас Григорук – художник, який належить до корифеїв сучасного українського мистецтва і  є представником молодої генерації українських мистців-нонконформістів 20 сторіччя. Виставка його творів приурочена до п’ятдесятиріччя мистця. Художник відомий за межами України, зокрема у Франції, де він навчався в Національній вищій школі образотворчих мистецтв(École nationale supérieure des Beaux-Arts) у Парижі, а його роботи представлені в художніх  галереях, музеях  та приватних колекціях світу. У живописі Тараса Григорука завжди присутні етномотиви Гуцульщини та Карпатського краю. Художник у своїх роботах поєднав здобутки  української та європейської мистецьких шкіл. Роботи Тараса Григорука мали великий успіх на світових аукціонах, зокрема  PhillipsdePuryта Sotheby’s. Григорук також належить до групи художників, які відродили  український живопис на склі та вивели його з народного у професійний мистецький простір.

Унікальності виставці додадуть роботи, у яких поєднано живопис та скульптуру. Творчий експеримент Тараса Григорука втілився у тому, що полотном для його художніх задумів стали скульптури Віктора Проданчука, а відтак вони удвох стали засновниками  нового мистецького напрямку. 

Віктор Проданчук працює зі скульптурою, в якій поєднує мотиви Трипілля та ультрасучасне мистецтво, зокрема застосовує новітні підходи до роботи із пластикою. Роботи Віктора Проданчука є неординарними та неоднозначними. Основне завдання його скульптури -- викликати емоції. Тому жодний глядач не залишається байдужим.

На відкриття виставки "50/50" запрошені, відомі мистецтвознавці, мистці, міський голова Львова та голова Львівської обласної державної адміністрації.

Виставка триватиме до 18 травня.