a68212c maxresdefaultУ МОЗ спільно з Міністерством освіти і науки відпрацьовують варіанти навчання восени вже цього року, також розглядають можливість навчання в кілька змін.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов сказав, що в школі має бути медична сестра, але забезпеченням її робочим місцем - прерогатива керівництва установи. Про це повідомляють "Факти".

– Скринінг температури можуть проводити і інші працівники школи. Всі ці питання ми закладемо в правилах, які розробляються спільно з Міносвіти.

Ми намагаємося зробити максимально зручні правила, але в той же час, щоб ці правила створювали безпеку для дітей, – сказав керівник МОЗ.

Відтак, головний санітарний лікар Віктор Ляшко додав, що зараз обговорюється кілька варіантів організації найближчого навчального року.

Школярів можуть розводити по змінах, а деякі предмети проводитися дистанційно.

Також він додав, що спрогнозувати епідситуацію на вересень неможливо. Тому Україна готуватиметься до дистанційного навчання також.

Водночас, Президент Володимир Зеленський у свою чергу заявив, що школи в Україні відкриють з 1 вересня, якщо країні вдасться уникнути другої хвилі захворювання Covid-19.