Департамент захисту економіки Нацполіції

habar

Співробітники Управління захисту економіки у Львівській області та військової прокуратури Львівського гарнізону Західного регіону України затримали підполковника і старшого лейтенанта під час одержання ними хабара.

Військовослужбовці систематично вимагали з солдатів гроші за безперешкодне проходження служби.

Так, командир батальйону з підготовки водіїв та начальник взводу військової частини вимагали від солдата-контрактника 7 тисяч гривень. За це пообіцяли не звільняти його за порушення, виявлені ними під час несення служби.

Під час одержання неправомірної вигоди військових-здирників затримали оперативники Управління захисту економіки у Львівській області ДЗЕ Нацполіції спільно із військовою прокуратурою Львівського гарнізону Західного регіону України на території військової частини. Правоохоронці вилучили 7 тисяч гривень, одержаних у якості хабара від солдата.

Санкція статті 368 Кримінального кодексу України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), яку інкримінують посадовцям, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.