b27a7cdeae0987b60b96670043484cfa10159c2dІнцидент, під час якого підстрелили 48-річного громадянина України, стався у селі Пасєчник Нижньосілезького воєводства.
Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт місцевої поліції, правоохоронці ввечері отримали виклик, що група українців перебуває на приватній території з невідомою метою. При цьому в одного з чоловіків з собою є ніж. На місце вирушили два наряди.

Під’їжджаючи до пункту призначення, вони помітили чоловіка, який йшов тротуаром, і почав розмахувати ножем у бік поліцейського авто. Правоохоронці наказали чоловікові викинути зброю, однак той не лише не слухався, а й почав кидатися з ножем у їхній бік. Навіть заходи прямого примусу не дали результату. Більше того, нападник поранив одного з поліцейських у руку.

Дебоширом виявився громадянин України. Під час спроби затримання він ставав дедалі агресивнішим й не реагував на накази та попереджувальні постріли. Коли ж чоловік знову спробував заатакувати поліцейських один із них вистрілив йому в ногу. Пораненого українця доставили до лікарні. Виявилося, що в його організмі було понад 2 проміле алкоголю. Зараз справу вивчає прокуратура.