19329c9ce3fbc307f44298addc743a086ef5f627У місті Картузи Поморського воєводства затримали українця, який жбурляв камінням по автомобілях, що їхали трасою. Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на сайт місцевої поліції, правоохоронці отримали повідомлення, що хтось жбурляє каміння по автомобілях. Коли вони приїхали на місце, там нікого не було. Аналогічна ситуація того ж дня повторилася ще двічі.

Розв'язка прийшла наступного дня: свідки побачили, що хуліган, який знову кидався камінням, утік до будинку неподалік та зачинився там. На місце приїхала поліція й виламала вхідні двері. 32-річного чоловіка, а ним виявився громадянин України, який і жбурляв камінням по автівках, затримали.

Чоловіка заарештували за пошкодження 6 автомобілів на 3 місяці, також його звинувачують у створенні небезпеки для дорожнього руху. За скоєне українцю світить до 3 років позбавлення волі.

Нагадаємо, в місті Могільно (Куявсько-Поморське воєводство) затримали 22-річного громадянина України, який закидав камінням припаркований Volkswagen Passat.