plavciНа чемпіонаті України з плавання в Дніпрі два львівських спортсмени – Георгій Лукашев і Марія Городня – вибороли по «золотій» медалі. Про це повідомляє відділення НОК України у Львівській області.

Спочатку 17-річний Георгій Лукашев з часом 15:46.91 став чемпіоном України на дистанції 1500 метрів вільним стилем. Для нього це третя золота медаль на цьому чемпіонаті – у попередні дні Георгій перемагав на дистанції 200 м батерфляєм і 400 м комплексним плаванням.

Згодом свою першу золоту медаль виграла 16-річна Марія Городня, яка з часом 9:02.33 перемогла на дистанції 800 м комплексним плаванням. Таким чином, Марія завоювала повний комплект медалей. Спочатку вона стала віцечемпіонкою України на дистанції 400 м вільним стилем, а пізніше – бронзовою призеркою на дистанції 200 метрів вільним стилем.

Ще одну золоту медаль для Львівщини на цьому чемпіонаті України виборов 19-річний Олег Кусь. Підопічний тренерки Любові Карпи з часом 25.69 став переможцем на дистанції 50 м на спині.