60ADAFE2 8555 4C61 A878 D78229146F34У Фінляндії триває відкритий кубок з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору. У складі національної збірної виступають двоє атлетів Львівщини – Василь Кравчук та Павло Баль.

Про це повідомили а управлінні молоді та спорту ЛОДА.

Це останній відповідальний старт перед зимовими Паралімпійськими Іграми.

У перший день змагань – у старті з лижних перегонів Василь Кравчук виборов третє місце на дистації 5 кілометрів у класі сидячи. Замкнув п‘ятірку найкращих на цій дистації Павло Баль.

Учора Василь виборов ще одну нагороду: цього разу на дистанції 10 кілометрів. Павло Баль на цій дистанції фінішував також п‘ятим.

Нагадаємо, Василь Кравчук – Майстер спорту України міжнародного класу, паралімпієць, призер Чемпіонату світу з біатлону та етапу Кубку світу з лижних перегонів та біатлону. Спортсмен родом зі Сколівщини.3A34193A 20F4 420D B67D 7E0458BADC95E5CD31B7 B4C3 412B AD3F 105328D72F47